1

द व्हाइट जोनको ‘दशैं धमाका’, सान-फ्रान्सिस्कोमा

140 पटक पढिएको

सागर श्रेष्ठ/सान-फ्रान्सिस्को – द ह्वाइट जोन भन्ने बितिक्कै युवाहरुको सामाजिक संस्था, अलिकति फरक र पृथक काम गर्ने संस्था भनेर बुझिन्छ। यो पटक पनि द ह्वाइट जोनले पज्चेबाजाको नयाँ स्वाद सान फ्रान्सिस्को बे एरियामा पहिलो पटक दिने भएको छ।मौलिक सांस्कृतिक धुनसँगै धार्मिक तथा सामाजिक महोत्सव दशैलाई ह्वाइटजोनले बर्कलीको मरिनामा भित्र्याउने गृहकार्य गरिरहेको छ ।

कार्यक्रम संयोगक G D Poudel ले जानकारी गराए अनुसार क्यालिफोर्नियाको सान फ्रान्सिस्कोमा स्थापति द ह्वाइट जोनले बिगत ८ वर्ष देखि दशैँ फन र धमाका गर्दै आएको छ। यो बर्ष पनि द ह्वाइट जोनले दशैँ धमाका-९ औं कार्यक्रम अक्टुवर १३, २०१८, शनिबारका दिन आयोजना गरेको छ।

पार्किगंको कुनै समस्या नहुने, समुन्द्रको छेउमै रमाइलो पनि हुने बर्कली मारिनामा यो पटक पनि मिठो परिकार पस्कने भएको छ।बिहान ११ बजे देखि सुरु हुने दशैँ धमाकामा कलश ब्याण्ड को गायन प्रश्तुति, विभिन्न आकर्षक नृत्य, नानीहरुको लागि छुट्टै खेलहरु, लगायत थुप्रै मनोरंजनका इभेन्ट हुनेछन। द ह्वाइट जोनले सान फ्रान्सिस्को बे एरियाका सबै नेपालीहरुलाई कार्यक्रममा हार्दिक निमन्त्रणा गरेको छ।

तपाईको प्रतिक्रिया

अमेरिका - नेपाल अमेरिका पत्रकार संघ (नेजा) द्दाराभर्खरै सम्पन्न एनआरएनए अमेरिकाको.. ...

राज्यले वास्ता नगरेको मधेस । मूलधारमा नसमेटिएको मधेस । न शिक्षा न स्वास्थ्य । न त बाटोघाटो र.. ...

अमेरिका - एनआरएन अमेरिकाका अध्यक्ष डा. केशब पौडेलले नव-निर्वाचित कार्यसमितिलाई बधाई दिएका छन.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...