1

जिबिएनसी अध्यक्षमा अर्जुनजंग कुंवर

109 पटक पढिएको

बोस्टन – नेपाली समुदायको उल्लेख्य बसोबास रहेको म्यासेचुसेट्स राज्यमा लोकप्रिय पुरानो नेपाली सामुदायिक संस्था ग्रेटर बोस्टन नेपाली समाज को अध्यक्षमा युवा अभियान्ता अर्जुन्जंग कुंवर निर्विरोध निर्वाचित भएका छन ।

एकता, भाईचारा र सामुदायिक सफलताको एउटा नमुना ग्रेटर बोस्टन नेपाली समाजमा स्थापना कालदेखी प्रथम उपाध्यक्ष हरेक बर्ष अध्यक्ष स्वत:चुनिने ब्यबस्था छ । राजनीति, पुर्वाग्रह र खिचातानीबाट टाढा रहेको जिबिएनसीका आफ्न केही कमजोरी हुंदाहुंदै पनि ‘हरेक बर्ष संस्थाको प्रथम उपाध्यक्ष आगामी एक बर्षको लागि संस्थाको अध्यक्ष चुनिने निर्विवाद परम्परा साच्चै नै अनुकरणीय छ ।

नेपाली समुदायले आयोजना गर्ने कार्यक्रममा अमेरिकी नेपाली समुदायमा सर्वाधिक उपस्थिती रहने ग्रेटर बोस्टन नेपाली समुदायसंगै हातेमालो गर्ने लोक संगित समुह ‘सुशेली’ को देउसी अमेरिकाभर चर्चित छ । आफ्नै सामुदायिक भावना निर्माणमा लागेको बोस्टनको नेपाली समुदायहरुमा विवादरहित प्रजातान्त्रिक तवरले संस्थाको पदाधिकारी चुनिने बिषयको राम्रो पक्ष अमेरिकामा सकृय अन्य नेपाली समुदायले ग्रहण गर्नु जरुरी छ ।

कोसेली ईभेन्ट्स मार्फत संगित र चलचित्र क्षेत्रमा सकृय नव निर्वाचित जिबीएनसीका अध्यक्ष कुंवर यति पुरानो र सम्मानित नेपाली समुदायको सम्भवत सबैभन्दा कान्छा सामुदायिक प्रमुख हुन ।

तस्विर : सान प्रधान

तपाईको प्रतिक्रिया

अमेरिका - युएस नेपाल पोलिसी रिसर्च सेन्टरले डाक्टर गाेविन्द केसीकाे जीवन रक्षाका लागि अपिल.. ...

अमेरिका - चितवनस्थित रत्ननगर नगरपालीका वडा नम्बर-१४ को वडा कार्यालय निर्माणका लागी गैर आवासीय.. ...

काठमान्डौं - भर्खरै मात्र एच डी टीभीका रुपमा अपग्रेड भई अनलाईनखबरको स्वामित्वमा आएको हिमालय.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...