1

नेविसंघमा भांडभैलो, देउवा पक्षिय उपाध्यक्ष र महामन्त्री अध्यक्षको विपक्षमा

174 पटक पढिएको

काठमाडौं – नेपाली कांग्रेसको भातृ संस्था नेपाल विद्यार्थी संघको विवाद देउवा पक्षीय विद्यार्थीहरुले नै छताछुल्ल पारेका छन्। देउवा पक्षीय मानिने ३ विद्यार्थी नेताहरुले शनिबार एक विज्ञप्ती जारी गरी अध्यक्ष नैनसिंह महरको नेतृत्व क्षमता प्रति प्रश्न चिह्न उठाइएका हुन् । नेविसंघका उपाध्यक्ष द्वय सञ्जय थापा र विकास केसी तथा महामन्त्री सरोज कुमार थापाद्वारा हस्ताक्षर गरिएको सो विज्ञप्तीमा नेपाल विद्यार्थी संघलार्इ चलायमान बनाउन, बैचारिक राजनीतिक एवं शैक्षिक मुद्दामा पुन उर्जावान बनाउनको लागि यो नेतृत्व असक्षम रहेको दाबी गरेका हुन् । 

उनीहरुले अराजकता अनुशासनहीनता तथा आर्थिक अनियमिततामा फसेको नेविसंघलार्इ स्वच्छ र निष्पक्ष बनाउनको लागि नयाँ सिराबाट अघि बढ्नुपर्ने आवश्यकता औल्याएका छन् । उनीहरुले विवादित रहेका ११ जिल्लाका अधिवेशन ३ महिनाभित्र गरिसक्नको लागि पार्टीले दिएको निर्देशन पूरा गर्न नसकेको ११ औ महाधिवेशनबाट पूर्ति हुन नसकेका पदहरु पूर्ति गर्न नसकेको लगायतका आरोप लगाएका छन्, हाम्राकुराले लेखेको छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया

बाल्टिमोर - अबको केही दिनमा एनआरएनए अमेरिकाले नयाँ कार्यसमिती पाउनेछन । एउटा बिशाल.. ...

-कल्याणकुमार गुरुङ्ग हरेक बर्षको संघीय बजेट जेठ १५ गते ल्याउनु पर्ने संबैधानिक प्राबधान.. ...

स्याङ्जा जिल्लाको सामान्य परिवारमा जन्मेका एक ब्यक्ती अहिले अमेरिकामा सामाजिक तथा आर्थिक.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...