1

काठमाडौंमा बालकको अपहरणपछि हत्या, ड्राईभर पक्राउ

248 पटक पढिएको

काठमाडौं – काठमाडौंको गोंगबुबाट दुई दिनअघि बेपत्ता भएका ८ वर्षीय बालक प्रयास कुँवरको हत्या भएको छ । बालक कुँवरको शव म्हेपीमा भेटिएको महानगरीय अपराध महाशाखाका प्रमुख प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक धिरजप्रताप सिंहले जानकारी दिनुभयो । स्वस्तिका त्रिवेणी गेस्ट हाउसबाटै मंगलबार साँझदेखि बेपत्ता भएका कुँवरको खोजीमा प्रहरी जुटेको भए पनि कुँवरलाई सकुसल फेला पार्न नसकिएको हो । स्वस्तिका गेस्ट हाउस बालकका बुवा प्रविण आफैले सञ्चालन गर्दै आएका छन् ।

परिवारले बालकको खोजतलासका लागि महानगरीय प्रहरी प्रभाग गोंगबुमा निवेदन दिएका थिए ।  प्रयास टाउन प्लानिङको वेलमेन्ट इन्टरनेसनल स्कुलमा कक्षा १ मा अध्ययनरत थिए । महानगरीय अपराध महाशाखाका प्रमुख सिंहका अनुसार फेला परेको शवलाई पोष्टमार्टमका लागि लगिएको छ । प्रहरीले घटनामा संलग्न भएको आरोपमा एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा स्याङ्जाका महेन्द्र सार्की छन् ।

सार्की होटल सञ्चालक प्रविण कुँवरका सवारी चालक हुन् । घटनाको बारेमा आवश्यक छानबिन भइरहेको महाशाखा प्रमुख सिंहले बताउनुभयो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

टेक्सास - अमेरिकामा रहेका नेपालीहरुको सफलता र भोगाईहरुलाई समेटेर तयार पारिने टेलिभिजन.. ...

निदेश अधिकारी/भर्जिनिया - सप्ताह मार्फत झण्डै २ मिलियन डलर संकलन गरि सामुदायिक भवन.. ...

Kathmandu - Government of Nepal,  Minister for Tourism Yogesh Bhattarai has pledged full support to the first 'International Himalayan Expo- 2020' to be held in Nepal from April 7 to April 3.  The Himalayan Expo - 2010 will help in BrikutiMandap.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...