1

फेब्रुअरी ३ र ५ सानफ्रान्सिस्कोमा र १६ तारिख लस एन्जलसमा ‘प्रसाद’

186 पटक पढिएको

लस एन्जलस – नेपालमा प्रदर्शनपछी यस बर्षको सफल चलचित्र ‘प्रसाद’ अमेरिकाका बिभिन्न शहरहरुमा प्रदर्शन भैरहेको छ । यसैबीच आगामी फेब्रुअरी ३ र ५ तारिखमा सान फ्रान्सिस्को बे एरियामा प्रसाद प्रीमियर हुँदैछ । माया आर्ट्स अमेरिकाको आयोजनामा ३ तारिख साझ ५ बजे शेरा थियटर मिलपिटासमा र ५ तारिखमा साझ ६:३० बजे अल्बेनी ट्विन्स अल्बेनीमा प्रदर्शन गरिन लागेको आयोजक सदस्य सागर श्रेष्ठले जानकारी दिएका छन । उनका अनुसार मिलपिटासको प्रदर्शनबाट उठेको रकमको केहि हिस्सा स्थानिय रुपमा सन्चालित नेपाली भाषा कक्षाकोलागी प्रदान गरिनेछ ।

लस एन्जलसमा हलमा होईन, बिद्धार्थीका लागि मन्दिरमा प्रसाद :

नेपालमा समिक्षकहरुको राम्रो तारिफ बटुलेको फिल्म प्रसादमा नम्रता श्रेष्ठ, बिपिन कार्की उर्फ र निश्चल बस्नेतको प्रमुख भूमिका रहेकोछ । यस चलचित्रलाई आगामी फेब्रुअरी १६ तारिखमा लस एन्जलसको श्रीपशुपतीनाथ फाउन्डेशन हलमा प्रदर्शन गर्न लागिएको छ । अत्याधुनिक प्रोजेक्टर मार्फत मन्दिरको सामुदायिक हलमा प्रसाद प्रदर्शन गरिनेछ ।

हललाई बुझाउने भाडाको अलावा आफ्नै समुदायको सामुदायिक हलमा प्रदर्शन गरेर बचेँको पैसा ‘फाउन्डेशन माताहतको नेपाली पाठशाला’ लाई प्रदान गरिनेछ । सम्पुर्ण नेपाली कला र संस्कृतीप्रेमी महानुभाबहरुलाई कार्य्रक्रममा उपस्थित भई सहयोग गरिदिनुहुन माया आर्ट्स अमेरिकाका सस्थापक तथा ‘प्रसाद’ चलचित्रका लागि अमेरिकी वितरक सुरेश दर्पण पोखरेलले अनुरोध गरेका छन ।

Nepali school on Sunday, January 27, 2019.

Posted by Shree Pashupatinath and Buddha Mandir on Sunday, January 27, 2019

तपाईको प्रतिक्रिया

डालस - चाडपर्व र तिथि उल्लेख भएका नेपालको पात्रो अमेरिकाको लागि उपयुक्त र सही नभएको धारणा.. ...

- बिपिन निरौला/लण्डन  करिब १४ हजार सदस्य मतदाता संख्या बनाएर विश्वकै ठुलो राष्ट्रिय समिति.. ...

विजय थापा/ न्यूयोर्क - गत अगस्त १७ शनिबारका दिन बिश्व कै सम्राट राज्य न्युयोर्कमा पहिलो पटक.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...