1

क्यालिफोर्नियाका शहरहरुमा एनआरएनको सदस्यता वितरण अभियान एनआरएन अध्यक्ष तथा पदाधिकारीका प्रत्याशीहरुका चुनावी भ्रमण

54 पटक पढिएको

क्यालिफोर्निया – एनआरएन अमेरिकाले क्यालिफोर्नियाका शहरहरूमा एनआरएन सदस्यता वितरण अभियान कार्यक्रम संचालन गर्दैछ । आज आईतवार सान्-फ्रान्सिस्को शहर र भोली मायावी शहर लस एन्जलसमा सो कार्यक्रमले निरन्तरता पाउने भएको छ । अमेरिकामा सदस्य संख्याका हिसाबले तेस्रो ठुलो राज्य क्यालिफोर्नियामा आइतबारबाट एनआरएनको सदस्यता वितरण अभियान र अन्तरक्रिया कार्यक्रमले तीव्रता लिने भएको छ ।

Image may contain: Suneel Sah, smiling, standing and outdoor

एनआरएन अमेरिका, क्यालिफोर्निया च्याप्टरका सचिव रोशन अधिकारीका अनुसार दुबै कार्यक्रमका लागि एनआरएन अमेरिकाका वरिष्ठ उपाध्यक्ष सुनिल शाह, उपाध्यक्ष उमा कार्की थापा, सुर्य लम्साल, महिला संयोजक ईन्दिरा त्रिपाठी, साइन्स टेक्नोलोजी तथा इनोभेसन कमिटीका संयोजक पशुपति पाण्डे, वर्तमान कार्यसमिती डा. अर्जुन बञ्जाडे, गोपेन्द्र भट्टराई, बिन्दु सापकोटा, विसकन्सन च्याप्टर सभापति बुद्धी सुवेदी लगायतको टोली सहभागी हुनेछन् ।

यसपालीको एनआरएन चुनावमा वरिश्ठ उपाध्यक्ष सुनिल साह, पुर्व सदस्य सुर्य लम्साल र डा. अर्जुन बन्जाडे अध्यक्ष पदका प्रत्यासी हुन भने सदस्य गोपेन्द्र भट्टराई महासचिव पदमा चुनाव लड्दैछन । पशुपती पाण्डे वरिश्ठ उपाध्यक्ष पदमा लड्दैछन भने बुद्धी सुवेदी उपाध्यक्ष पदमा आफ्नो उम्मेद्वारी दिंदैछन ।Image may contain: Arjun Banjade, closeup

तपाईको प्रतिक्रिया

लस एन्जलस - साउदर्न क्यालिफोर्नियामा बस्ने नेपालीद्वारा निर्मित श्री पशुपतिनाथ तथा बुद्ध.. ...

ओहायो - अमेरिकाको फिल्म महोत्सवमा नेपाली वृत्तचित्र छनोट भएको छ । पत्रकार मानछिरिङ तामाङले.. ...

लस एन्जलस - अमेरिकी नेपाली डायस्पोरामा सामुदायिक पत्रकारिताका लागि सकृय नौ वटा न्युज.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...