1

अमेरिकामा नेपाली बाल-बालिकाबिच ‘लिटिल ट्यालेन्ट आइडल’ हुने

175 पटक पढिएको

अमेरिका – नेपाली मुलका अमेरिकन बालबालिकाको प्रतिभा प्रस्फुटनका लागि नेपाली अमेरिकन लिटिल ट्यालेन्ट आइडल हुने भएको छ। युनाइटेड नेप्लिज एसोसिएसनको चौथो सम्मेलनमा न्यूयोर्कमा यस्तो कार्यक्रम हुन लागेको हो। अमेरिकामा रहेका नेपाली र नेपालीमुलका अमेरिकन बालबालिकाको प्रतिभा प्रस्फुटन र क्षमता अभिवृद्धि गर्न कार्यक्रमको आयोजना गर्न लागिएको कार्यक्रम संयोजक सुमन बुढामगरले जानकारी दिए।

यूएनएचौथो सम्मेलन सांस्कृतिक समिति संयोजक तथा नेपाल अमेरिका कलाकार संघका अध्यक्ष बुढामगरले अमेरिकाका विभिन्न राज्यबाट प्रतिभा चयन गरी न्यूयोर्कमा अन्तिम कार्यक्रम गरिनेछ। मे महिनाको १५ तारिख देखि हुने यस्तो प्रतियोगिताका लागि ७ वर्षदेखि १६ वर्ष उमेर समूहका प्रतिभाहरु समावेश गराइनेछ। विभिन्न राज्यबाट चुनिएका प्रतिभामध्येबाट निर्णायक मण्डलले सामाजिक सञ्जालबाट प्राप्त भोटका आधारमा अन्तिम बिजेता तथ उपबिजेता घोषणा गर्नेछ।

विभिन्न राज्यमा रहेका प्रतिभा छान्नका लागि विभिन्न राज्यबाट शिलाआले, टेक लामा, डाक्टर चिरञ्जीवी भटराई, नवराज श्रेष्ठ, सुशिल विश्वकर्मा, मोहन थापा, बिमल डाँगी, पविता परियार, सुरेश वाग्ले, धनश्याम खड्का, मिनदर्लामी, भुवन राई, समिर बुढाथोकी, अनुपमा प्रसाई, देवराज कँडेल, लोक छन्त्याल, रविसिंह बस्नेत, रमेश पौडेल, गीता शाही, विक्रम घिमिरेलाई निर्णायक तोकिएको छ।

यस्तै राज्य सेमिफाइनल जजमा बिजय नकर्मी, धर्मबीर लामा र जगदिश समाल छन्, भने न्यूयोर्कमा हुने फाइन राउण्डका लागि निशा सुनार, बिमल डाँगी, रमेश सुनुवार, तिलकबम मल्ल र सपनाश्री निर्णायक छन्।

तपाईको प्रतिक्रिया

काठमान्डौं - एनआरएनए नवौं ग्लोबल सम्मेलनबाट अमेरिकाज क्षेत्रलाई ऐतिहासिक सफलता मिलेको छ ।.. ...

काठमाडौं - गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) अन्तराष्ट्रिय परिषद सदस्य राजन त्रिपाठी अमेरिकाज.. ...

अमेरिका -  ४३ सालअघि नेपालमा चितवन जिल्लाको रत्ननगरमा मध्ययम परिवारमा हाल टेक्सास निवासी.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...