1

अमेरिकी दूतावासले गगन थापाको तस्बिर राखेर भन्यो, हेर्नुस् कक्षामा को छ

117 पटक पढिएको

बोस्टन –  नेपाली कांग्रेसका युवा नेता गगन थापा अहिले अमेरिकामा छन् । ‘एक्काइसौं शताब्दीको लागि विश्वव्यापी नेतृत्व र सार्वजनिक प्रशासन’ विषयक छोटो अवधिको कोर्ष अध्ययन गर्न उनी अमेरिकाको हावर्ड विश्वविद्यालयस्थित हार्वर्ड केनेडी स्कूलमा भर्ना भएका छन् । नेता थापा अहिले त्यहाँ दुई हप्ते कोर्ष अध्ययन गर्दैछन् । गगन थापाले कक्षाकोठामा अध्ययन गरिरहेको तस्बिर अहिले सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बनेको छ ।

अमेरिकी दूतावासले सामाजिक सञ्जालमा उनको तस्बिर राख्दै लेखेको छ, ‘हेर्नुस् त, कक्षामा को छ ? नेपाली सांसद गगन थापा अमेरिकाको हावर्ड विश्वबिद्यालयस्थित हार्वर्ड केनेडी स्कूलमा छोटो अवधिको ‘एक्काइसौं शताब्दीको लागि विश्वव्यापी नेतृत्व र सार्वजनिक प्रशासन’ शीर्षकको कोर्स गर्न पुग्नुभएको छ ।’

दूतावासका अनुसार गगन थापाले अध्ययन निकै उपलब्धिमूलक भएको बताएका छन् । ‘मलाई युवा रहिरहनु छ र सिकाइ एक यस्तो विषय हो, जसले युवा रहन सहयोग गर्छ । सिकाइ तथा कक्षामा फर्कन पाउँदा मैले आफूलाई अत्यन्तै युवा महसुस गरिरहेको छु । एकदमै रमाइलो लागेको छ,’ दूतावासले थापाको भनाइ उद्धृत गर्दै लेखेको छ, ‘हामी उहाँलाई रमाइलो सिकाइको कामना गर्दछौं ।’

तपाईको प्रतिक्रिया

काठमाडौं -  नेपाल निर्माण व्यवसायी महासंघले सरकारद्धारा जारी सार्वजनिक खरिद (सातौं संशोधन).. ...

न्यूयोर्क - नेपाली जनसम्पर्क समिति,अमेरिकाका सभापति आनन्द विष्टलाई मातृशोक परेको छ । विष्टकी.. ...

काठमाण्डौ - ठमेल पर्यटन बिकास परिषदको नेतृत्वमा प्रजातान्त्रीक धारका प्रकाशनरसिंह राणा.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...