1

नयां वर्षमा बुद्धिसागरको “परेली’ बजारमा, टोरोन्टोका कार्यक्रम परेलीमय क्यानडाका प्रधानमन्त्रीद्धारा शुभकामना

118 पटक पढिएको

अन्ततः लामो समयको पर्खाइ पछि गायक बुद्धिसागर बस्यालको “परेलीे’ बोलको गजल सार्वजनिक गरिएको छ । नेपाली नयां वर्षको अवसरमा क्यानडाको टोरोन्टोमा आयोजित एक कार्यक्रममा उक्त गजल सार्वजनिक गरिएको हो । सार्वजनिक भएलगत्तै टोरोन्टामा भएका सवै कार्यक्रमहरु परेलीमय बनेका थिए । रमेश थापाको शव्द र महेश खड्काको संगीत रहेको उक्त गजलमा गायक बस्यालको आवाज रहेको छ ।

भिडियो लिंक :

वजारमा आउनुअघिनै जनमानसमा लोकप्रिय भइसकेको “परेलीे’ बोलको गजल नेपाली नयां वर्षका अवसरमा प्रधानमन्त्री जस्टिन टुर्डोको शुभकामना सन्देश संगै औपचारिक रुपमा सार्वजनिक गरिएको हो । नेपाल, आईसल्याण्ड तथा क्यानडाका विभिन्न पर्यटकीय स्थलमा छायांकन गरिएको म्युजिक भिडियोमा महेश खड्का र अन्जली अधिकारीको बेजोड अभियनय रहेको छ । उक्त भिडियोको निर्देशन शान थापाले गरेको हुन भने छायांकन अर्जुन तिवारीले गरेका हुन । नयां वर्षको अवसरमा क्यानडाका प्रधानमन्त्री टुर्डोसंगै अर्थमन्त्री विल मोर्नेउ, सिमा सुरक्षा तथा संगठित अपराध न्यूनिकरण मन्त्री विल व्लेयर लगायतले एनसिसिएस क्यानडा र सृजनशिल नेपाली समाज मार्फत नेपाली समुदायलाई शुभकामना दिएका थिए । 

तपाईको प्रतिक्रिया

डालस - चाडपर्व र तिथि उल्लेख भएका नेपालको पात्रो अमेरिकाको लागि उपयुक्त र सही नभएको धारणा.. ...

- बिपिन निरौला/लण्डन  करिब १४ हजार सदस्य मतदाता संख्या बनाएर विश्वकै ठुलो राष्ट्रिय समिति.. ...

विजय थापा/ न्यूयोर्क - गत अगस्त १७ शनिबारका दिन बिश्व कै सम्राट राज्य न्युयोर्कमा पहिलो पटक.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...