1

एनआरएन अमेरिका निर्वाचन : कृष्णजिबी पन्थद्दारा उपाध्यक्ष पदमा उम्मेदवारी दर्ता

113 पटक पढिएको

मेरिल्याण्ड – गैर आवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) अमेरिकाको आसन्न निर्वाचनका लागी दक्षिण क्षेत्रको उपाध्यक्ष पदका लागी कृष्णजिबी पन्थले उम्मेद्वारी दर्ता गरेका छन् । एन दशकदेखी अमेरिका बसोवास गर्दै आईरहेका पन्थ बाल्टिमोरमा ब्यवसायिक रुपले पनि स्थापित सामाजिक अभियान्ता हुन । एनआरएन अन्तराष्ट्रिय समन्वय परिषद अन्तर्गत सुचना ब्यबस्थापन समितिका सह-संयोजक शिब मल्ल प्रस्तावक तथा आइसीसी सदस्य राजन त्रिपाठीको समर्थनमा समाजसेवी पन्थले उपाध्यक्षका लागी मनोनयन दर्ता गराएका हुन् ।Image may contain: 1 person, smiling, text

तनहुंमा जन्मिएका पन्थ स्वदेशमा रहंदा पनि सामाजिक कार्यमा सक्रिय थिए । नेपाल तथा अमेरिकामा बिभिन्न संघ संस्थाहरुको अनुभव सहित समाजसेवाको दायरालाई अझै फराकिलो बनाउन तथा प्रवासी नेपालीहरुका समस्या समाधानका लागी पहल गर्न क्षेत्रिय उपाध्यक्षमा उम्मेद्वारी दर्ता गरेको पन्थले बताए । पन्थले नेपालमा तथा बिद्यालय तथा बालगृह निर्माणका लागी पनि सहयोग गर्दै आएका छन् ।  उपाध्यक्ष पदका बलिया उम्मेदवार पन्थ  क्षेत्रिय उपाध्यक्षका लागी सबैको साथ र समर्थन रहने बिश्वास व्यक्त गरे ।

तपाईको प्रतिक्रिया

डालस - चाडपर्व र तिथि उल्लेख भएका नेपालको पात्रो अमेरिकाको लागि उपयुक्त र सही नभएको धारणा.. ...

- बिपिन निरौला/लण्डन  करिब १४ हजार सदस्य मतदाता संख्या बनाएर विश्वकै ठुलो राष्ट्रिय समिति.. ...

विजय थापा/ न्यूयोर्क - गत अगस्त १७ शनिबारका दिन बिश्व कै सम्राट राज्य न्युयोर्कमा पहिलो पटक.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...