1

डीसी मेट्रो सप्ताह ऐतिहासिक रुपमा सम्पन्न अहिलेसम्मकै सबैभन्दा ज्यादा दान संकलन

100 पटक पढिएको

भर्जिनिया – डीसी मेट्रो सप्ताह – महापुराण ऐतिहासिक रुपमा सम्पन्न भएको छ । महापुराणबाट अहिलेसम्मकै सबैभन्दा ज्यादा दान संकलन भएको आयोजकहरुले बताएका छन् । वाचनप्रविण पंडीत दिनबन्धु पोखरेलको पुराणबाचन सहित सुरु भएको यो सप्ताह भर्जिनियामा बन्न लागेको सामूदायिक भवन निर्माणार्थ गरिएको थियो ।

महापुराणबाट अहिलेसम्मकै २२ लाख डलर भन्दा धेरै रकम संकलन हुने संकल्प भएको छ । महापुराणको दानबाट अब डिसी मेट्रो क्षेत्रमा नेपाली सामुदायिक भवन बन्ने प्राय पक्का भएको छ । १२०० भन्दा धेरै सदस्य रहेको यो अभियानमा ८०० भन्दा धेरै परिवारले दान दिएका छन् ।

भब्य रुपमा समापन भएको यो सप्ताह वाचनप्रविण पन्डित दिनबन्धु पोखरेलका अनुसार अहिलेसम्मकै ठुलो दान संकलन भएको कार्यक्रम पनि बनेको छ । आजको समापन समारोहमा ३ हजार भन्दा धेरै भक्तजनहरुले शनिबार सहभागिता जनाएका थिए ।

लस एन्जलस, न्यूयोर्क, सान्फ्रान्सिस्को, बाल्टिमोर लगायत अमेरिकाका बिभिन्न शहरहरुमा महापुराण लगाएर पन्डित पोखरेलले नेपाली समुदायलाई ठुलो गुन लगाएका छन । महापुराण मार्फत पुर्वीय दर्शनको आधुनिक स-विस्तार व्याख्यानका मार्फत जन्मभुमी नेपाल, युरोप, एशियाका बिभिन्न मुलुक र अमेरिकी नेपाली समाजमा पन्डित पोखरेल चर्चित छन ।

तपाईको प्रतिक्रिया

टेक्सास - अमेरिकामा रहेका नेपालीहरुको सफलता र भोगाईहरुलाई समेटेर तयार पारिने टेलिभिजन.. ...

निदेश अधिकारी/भर्जिनिया - सप्ताह मार्फत झण्डै २ मिलियन डलर संकलन गरि सामुदायिक भवन.. ...

Kathmandu - Government of Nepal,  Minister for Tourism Yogesh Bhattarai has pledged full support to the first 'International Himalayan Expo- 2020' to be held in Nepal from April 7 to April 3.  The Himalayan Expo - 2010 will help in BrikutiMandap.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...