1

एनआरएन अमेरिकाको प्रवक्तामा ओम भट्टराई नियुक्त

61 पटक पढिएको

टेक्सास – एनआरएनए अमेरिकाको प्रवक्तामा ओम भट्टराई नियुक्त भएका छन् । नेपाल तरुण दल अमेरिका शाखाको अध्यक्ष पदमा रहेर अमेरिकी नेपाली समुदायमा चर्चा कमाएका भट्टराईलाई एनआरएनए अध्यक्ष सुनिल साहले प्रवक्तामा नियुक्त गरेका हुन् ।

सालीन एवम आत्मिक नेतृत्व क्षमताका भट्टराई युएस खबरसंग आवद्ध रहेर सामुदायिक सुचना प्रवाहमा क्रियाशिल रहेका पत्रकार समेत हुन् । सामाजिक अभियान्ता भुवन आचार्य र किशन रेग्मी लगायत समुहको पहलमा तत्कालिन युएस खबर पाक्षिक पत्रिका सञ्चालन सदस्य थिए, भट्टराई । हाल यस पत्रिका अनलाईन पत्रिकाका रुपमा टेक्ससबाट सञ्चालित छ ।

एनआरएन अमेरिकाको निर्वाचनमा अध्यक्ष सुनिल शाहको क्याम्पेनिङ म्यानेजरको रूपमा सफल भुमिका निर्वाह गरेका भट्टराईले प्रवक्ता नियुक्त भए लगत्तै तरुण दल अमेरिकाको जिम्मेवारीबाट आफु अलग भएको घोषणा गरेका छन् । एनआरएनए अमेरिकाको विधानले प्रवक्ता नियुक्त गर्ने सम्पूर्ण अधिकार अध्यक्षलाई प्रदान गरे अनुरुप साहले भट्टराईलाई प्रवक्ता नियुक्त गरेका हुन् ।

भट्टराईले तरुण दल अमेरिका शाखाको अध्यक्षमा रहदा संस्थागत हितका लागि निर्वाह गरेको भुमिकाका कारण तरुणदल अमेरिकाले सकारात्मक चर्चा कमाउन सफल भएको थियो । पूर्व प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराई अमेरिका आउँदा कालो झन्डा देखाउनुका साथै उनको सार्वजनिक कार्यक्रम बहिष्कार गरेर चर्चा कमाएका एनआरएन अमेरिकाका नवनियुक्त प्रवक्ता भट्टराई एनआरएन अमेरिका अध्यक्ष साहकै गाउं टेक्सासका बासिन्दा हुन ।

नेपाली जनसंपर्क समिती, अमेरिकाको निर्वाचनमा सबैभन्दा धेरै मत मत ल्याएर विजयी भएका भट्टराईलाई सफल कार्यकालको शुभकामना !

तपाईको प्रतिक्रिया

काठमाडौं - गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) अन्तराष्ट्रिय परिषद सदस्य राजन त्रिपाठी अमेरिकाज.. ...

अमेरिका -  ४३ सालअघि नेपालमा चितवन जिल्लाको रत्ननगरमा मध्ययम परिवारमा हाल टेक्सास निवासी.. ...

काठमान्डौं - एनआरएनए विश्व सम्मेलनमा भाग लिन संसारभरबाट गैरआवसीय नेपालीहरु काठमान्डौं.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...