1

गायिका सुनिताको तीजको कोसेली पुतली झैँ नाच्ने लहर

1783 पटक पढिएको

काठमाडौं २८ असार । हिन्दु नारीहरुको महान पर्व हरितालिका तीज आउन एक महिना बाँकी छ । तर तीजका गीतहरु रेडियो टेलिभिजन तथा सामाजिक सञ्जालहरुमा घन्किन थालेका छन । जसका कारण यतिबेला गायिक गायिकाहरु निकै व्यस्त देखिन्छन ।

त्यही क्रममा गायिका सुनिता अधिकारीले पनि यसपालिको तीजमा नया कोसेली लिएर आएकी छन । उनले मायाले गीत गाउने हो भनी पुतली झैँ  नाच्छु छमछमी जस्ता शब्द समेटिएको ‘झलमल झलमल’ बोलको तीज गीत लिएर आएकी हुन ।  गायिका अधिकारीले उक्त गीतको म्युजिक भिडियो समेत छायाँकन गरिसकेकी छन ।

मंगलबार काठमाडौमा उनले  गीतको म्युजिक भिडियो छायाँकन गरेकी छन । भागीरथ चलाउनेको शब्द रहेको उक्त गीतमा भागीरथ चलाउनेले सुनितालाई स्वरमा साथ दिएका छन । केही दिनमा नै म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गर्ने तयारीमा रहेको गायिका अधिकारीले बताएकी छन ।

तपाईको प्रतिक्रिया

अमेरिका - नेपाल अमेरिका पत्रकार संघ (नेजा) द्दाराभर्खरै सम्पन्न एनआरएनए अमेरिकाको.. ...

राज्यले वास्ता नगरेको मधेस । मूलधारमा नसमेटिएको मधेस । न शिक्षा न स्वास्थ्य । न त बाटोघाटो र.. ...

अमेरिका - एनआरएन अमेरिकाका अध्यक्ष डा. केशब पौडेलले नव-निर्वाचित कार्यसमितिलाई बधाई दिएका छन.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...