1

निर्माण व्यवसायी संघका अध्यक्ष गौचन हत्याका मुख्य योजनाकार पक्राउ

416 पटक पढिएको

काठमाडौं, १७ मंसिर । निर्माण व्यवसायी महासंघका तत्कालीन अध्यक्ष शरदकुमार गौचनको हत्याका मुख्य योजनाकार रहेको भन्दै प्रहरीले समिरमानसिंह बस्नेतलाई पक्राउ गरेको छ । प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरो सिआइबीको टोलीले बस्नेतलाई चितवनबाट पक्राउ गरेको हो । उनलाई प्रहरीले आइतबार काठमाडौंमा पत्रकार सम्मेलन गरी सार्वजनिक गरेको छ ।
प्रहरीले यसअघि गौचनको हत्यामा सलंग्न सार्प सुटरसहित ७ जनालाई पक्राउ गरेको थियो । निर्माण व्यवसायी गौचनको गएको असोज २३ गते काठमाडौंकोे शान्तिनगर खरिबोट नजिकैको प्रयागमार्गमा गोली हानी हत्या भएको थियो । मागेको जति पैसा नदिँदा बस्नेतले गौचनको हत्या गरेको स्वीकार गरेको सिआइबीका प्रमुख पुष्कर कार्कीले पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिनुभयो ।
पक्राउ परेका बस्नेत गएको पुष ४ गते एमाले निकट युवा संघ रुपन्देहीका अध्यक्ष दुर्गा तिवारीको हत्याका पनि मुख्य योजनाकार रहेका अनुसन्धानबाट खुलेको प्रहरीले जनाएको छ । यस्तै गएको चैत २९ गते काठमाडौँ गुह्वेश्वरीको दिव्या पार्टी प्यालेस अगाडि गुन्डा नाइके दावा लामामाथि भएको गोली प्रहारमा पनि बस्नेत नै मुख्य योजनाकार रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
काठमाडौंको बाफल घर भएका समीरमानसिंह बस्नेत दुई वर्ष अघि प्रहरी इन्काउन्टरमा मारिएका गुण्डा नाइके कुमार श्रेष्ठ घैँटेका मुख्य सहयोगी थिए । घैँटे मारिएपछि फरार रहेका बस्नेतले भारतमा बसेर व्यवसायीलाई फोनमा धम्काउँदै रकम माग्ने र नदिएपछि हत्या गर्ने गरेको प्रहरीको आरोप छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

रेशम चौधरी अपराधी हुन्, रिहा हुंदैनन : एआईजी नेपाल

बझाङ - नेपाल प्रहरीका अतिरिक्त प्रहरी महानिरिक्षक तथा प्रदेश नं ७ का प्रहरी प्रमुख माधवप्रसाद.. ...

तेस्रो नेप्लिज अमेरिकन कन्भेन्सन (NAC) डिसीमा

वासिंटन डीसी – जून महिनाको २९ देखि जुलाई १ सम्म वासिंटन डीसीमा आयोजना हुन गईरहेको तेस्रो.. ...

कांग्रेस प्रमुख सचेतकमा बालकृष्ण खाँण नियुक्त

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसको संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा बालकृष्ण खाँण नियुक्त भएका छन्.. ...

बरु मरेर जाउँला कांग्रेस छाड्दिन-चन्द्रावति पौडेल (भिडियो सहित)

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...

चलचित्रमा सफलता : सुन्दरी केकीको ‘ऐश्वर्य’

काठमान्डौं । छठ पर्वको दिनबाट नेपाली हलमा प्रदर्शन आरम्भ गरेको वर्षको प्रतिक्षीत फिल्म.. ...

काठमाडौमा प्लाष्टिकको चामल छयापछयाप्ती, सानो भर्‍याङबाट एक व्यापारी पक्राउ

काठमाडौं २८ असार । तपाइ हामीले विभिन्न सामान नक्कली तथा तरकारी फलफुलमा बिषादी मिसाइएको हुन्छ.. ...

Today Exchange Rate