1

सान्-फ्रान्सिस्कोमा प्रथमपटक नारायण गोपाल स्‍मृति सांगितिक सांझ

793 पटक पढिएको

ध्रुब कुँवर, क्यालिफोर्निया । लायन्स क्लब अफ बर्कली, लालिगुरांस र नेपाल प्रोडक्सन हाउसको सयुक्त आयोजनामा आउंदो डिसेम्बर ९ तारिखमा साँझको ६ बजे देखी १० बजे सम्म क्यालिफोर्नियाको बर्कलीमा अबस्थित ब्रिज चर्च मा यस बर्षको स्वरसम्राट नारायण गोपाल स्‍मृति सभा मनाउने भएको छ । उक्त स्‍मृति सभा आयोजक संस्थाहरु लाइन्स क्लब अफ बर्कली लालिगुरास र नेपाल प्रोडक्सन हाउसको संयुक्त आयोजनाको दोश्रो प्रस्तुती हो ।

अमेरिकामा पहिलो पटक हुनगैरहेको नारायण गोपाल स्‍मृति सभामा उल्लेख्य दर्शकहरुको उपस्थिति हुने अनुमान गरिएको छ । तसर्थ, यस ऐतिहासिक साङगितिक कार्यक्रममा समयमानै उपस्थित भै स्वर सम्राट प्रति हार्दिक श्रद्धा सुमन ब्यक्त गर्न आयोजक संस्था तपाईंलाई सादर निमन्त्रणा तथा हार्दिक स्वागत छ । वरीष्ठ संगितकार मदन दिपबिम, चिरपरिचित तबलाबादक रत्तु लामा तथा अन्य अनुभभी संगीतकर्मीहरुद्वारा अभ्यास (रिहर्सल) गराइएका स्थानिय प्रतिभावान कलाकारहरुले प्रस्तुत गर्ने स्वर्गिय नारायण गोपालका सुमधुर गीतहरुमा झुल्न, रमाउन, आनन्द लिन हुन पनि हामी आनुरोध गर्दै लायन्स क्लब अफ बर्कली लालिगुरांस का चार्टर प्रेसिडेन्ट निर्मल फुंयालले बताउनुभएको छ “यो एउटा परम्परा को सुरुवात हामीले प्रबासमा गरिरहेका छौं, ताकि अब आउने पुस्ताहरुले अग्रजहरुको सम्मान गरुन र त्यो परम्परा कायम रहोस ।”

कार्यक्रम ठेगाना : २४१९ मार्टिन लुथर किङ जुनियर वे, बर्कली, क्यालिफोर्निया ९४७०४

तपाईको प्रतिक्रिया

रेशम चौधरी अपराधी हुन्, रिहा हुंदैनन : एआईजी नेपाल

बझाङ - नेपाल प्रहरीका अतिरिक्त प्रहरी महानिरिक्षक तथा प्रदेश नं ७ का प्रहरी प्रमुख माधवप्रसाद.. ...

तेस्रो नेप्लिज अमेरिकन कन्भेन्सन (NAC) डिसीमा

वासिंटन डीसी – जून महिनाको २९ देखि जुलाई १ सम्म वासिंटन डीसीमा आयोजना हुन गईरहेको तेस्रो.. ...

कांग्रेस प्रमुख सचेतकमा बालकृष्ण खाँण नियुक्त

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसको संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा बालकृष्ण खाँण नियुक्त भएका छन्.. ...

बरु मरेर जाउँला कांग्रेस छाड्दिन-चन्द्रावति पौडेल (भिडियो सहित)

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...

चलचित्रमा सफलता : सुन्दरी केकीको ‘ऐश्वर्य’

काठमान्डौं । छठ पर्वको दिनबाट नेपाली हलमा प्रदर्शन आरम्भ गरेको वर्षको प्रतिक्षीत फिल्म.. ...

काठमाडौमा प्लाष्टिकको चामल छयापछयाप्ती, सानो भर्‍याङबाट एक व्यापारी पक्राउ

काठमाडौं २८ असार । तपाइ हामीले विभिन्न सामान नक्कली तथा तरकारी फलफुलमा बिषादी मिसाइएको हुन्छ.. ...

Today Exchange Rate