1

एनआरएन क्यालिफोर्निया च्याप्टरको पदस्थापन तथा हस्तान्तरण कार्यक्रम

182 पटक पढिएको

लस एन्जलस – गैर आवासीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परिषद (एनआरएन) अमेरिकाको क्यालिफोर्निया च्याप्टरले बिगत छ महिना अघि सम्पन्न निर्वाचनमा विजयी पदाधिकारीहरुलाई पदस्थापन तथा हस्तान्तरण र निवर्तमान समितिलाई बिदाई कार्यक्रमको आयोजना गर्दैछ ।

२० जनवरी २०१८, शनिवारका दिने सम्पन्न हुने पदस्थापन, जिम्मेवारी हस्तातरण र बिदाई कार्यक्रम आर्टेसियास्थित तारा हिमालयन कुजिनमा हुने कुरा च्याप्टरका अध्यक्ष रामबाबु पाण्डेले जनाएका छन । ‘शनिवार पुरानो कार्यसमितिका साथीहरूलाई बिदाई, निर्वाचितहरुलाई स्वागत, शपथ र पदस्थापनका साथै एनआरएन अमेरिकाको हेल्प डेस्क लगायतका विषयहरूमा छलफल गरिने कार्यक्रम रहेको छ,’ च्याप्टर अध्यक्ष पाण्डेले बताए ।

एनआरएन अमेरिका र अमेरिकाभरका च्याप्टर र तिनका प्रतिनिधिहरूलाई निमन्त्रणा गरी सकिएको र साथै क्यालिफोर्निया स्थित सम्पूर्ण स्थानिय संघ-सस्थाहरुलाई आमन्त्रण गरिसकीईएको पाण्डेले बताए । क्यालिफोर्निया च्याप्टरले १ बर्ष भित्र सम्पन्न गर्ने कार्ययोजना, डलर अभियान तथा आपतकालिन कोशको बारेमा योजनाहरु प्रस्तुत गरिने पाण्डेले बताए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

हे नारान ! आरन र एनआरएन !!

-गोकुल ढकाल टेनेसीमा हस्ताक्षर सहित मुद्दाका खातका 'फर्जी अभियोग' आरोप पत्र सामावेश गर्दै.. ...

एनआरएन सम्मेलनका पाहुनालाई लिमोजिन

सान-फ्रान्सिस्को -  यहि जुन १६ र १७ तरिक सानफ्रानसिन्सकोमा हुने कार्यक्रममा आउने अतिथिको.. ...

बरु मरेर जाउँला कांग्रेस छाड्दिन-चन्द्रावति पौडेल (भिडियो सहित)

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...

चलचित्रमा सफलता : सुन्दरी केकीको ‘ऐश्वर्य’

काठमान्डौं । छठ पर्वको दिनबाट नेपाली हलमा प्रदर्शन आरम्भ गरेको वर्षको प्रतिक्षीत फिल्म.. ...

काठमाडौमा प्लाष्टिकको चामल छयापछयाप्ती, सानो भर्‍याङबाट एक व्यापारी पक्राउ

काठमाडौं २८ असार । तपाइ हामीले विभिन्न सामान नक्कली तथा तरकारी फलफुलमा बिषादी मिसाइएको हुन्छ.. ...