1

एनआरएन क्यालिफोर्निया च्याप्टरको पदस्थापन तथा हस्तान्तरण कार्यक्रम

395 पटक पढिएको

लस एन्जलस – गैर आवासीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परिषद (एनआरएन) अमेरिकाको क्यालिफोर्निया च्याप्टरले बिगत छ महिना अघि सम्पन्न निर्वाचनमा विजयी पदाधिकारीहरुलाई पदस्थापन तथा हस्तान्तरण र निवर्तमान समितिलाई बिदाई कार्यक्रमको आयोजना गर्दैछ ।

२० जनवरी २०१८, शनिवारका दिने सम्पन्न हुने पदस्थापन, जिम्मेवारी हस्तातरण र बिदाई कार्यक्रम आर्टेसियास्थित तारा हिमालयन कुजिनमा हुने कुरा च्याप्टरका अध्यक्ष रामबाबु पाण्डेले जनाएका छन । ‘शनिवार पुरानो कार्यसमितिका साथीहरूलाई बिदाई, निर्वाचितहरुलाई स्वागत, शपथ र पदस्थापनका साथै एनआरएन अमेरिकाको हेल्प डेस्क लगायतका विषयहरूमा छलफल गरिने कार्यक्रम रहेको छ,’ च्याप्टर अध्यक्ष पाण्डेले बताए ।

एनआरएन अमेरिका र अमेरिकाभरका च्याप्टर र तिनका प्रतिनिधिहरूलाई निमन्त्रणा गरी सकिएको र साथै क्यालिफोर्निया स्थित सम्पूर्ण स्थानिय संघ-सस्थाहरुलाई आमन्त्रण गरिसकीईएको पाण्डेले बताए । क्यालिफोर्निया च्याप्टरले १ बर्ष भित्र सम्पन्न गर्ने कार्ययोजना, डलर अभियान तथा आपतकालिन कोशको बारेमा योजनाहरु प्रस्तुत गरिने पाण्डेले बताए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

लस एन्जलस - नेपाल अमेरिका पत्रकार संघ (नेजा) र आसन्न निर्वाचनमा होमिएको प्रवासी अमेरिकी नेपाली.. ...

सियाटल - आसन्न एनआरएन अमेरिकाको निर्वाचनका लागि महासचिव पदमा पशुपती पाण्डेले आफ्नो.. ...

गैरआवासीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्यव परिषद-NRNA NCC अमेरिकाको २०१९ को निर्वाचनमा बोर्ड सदस्य.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...