1

महासंघ प्रतिनिधिमण्डल र सार्वजनिक खरिद अनुगमन कार्यलयका सचिवबिच भेट

176 पटक पढिएको

काठमान्डौं – नेपाल निर्माण व्यवसायी महासंघको एक प्रतिनिधिमण्डल र सार्वजनिक खरिद अनुगमन कार्यलयका सचिव मधु प्रसाद रेग्मीबीच बिहिवार व्यवसायीले भोग्दै आएका समस्या र समाधानका वारेमा छलफल भएको छ । छलफलका क्रममा सचिव रेग्मीले निर्माण व्यवसायलाई मर्यादित तथा व्यवस्थित बनाउन आफ्नो तर्फबाट सक्दो पहल गर्ने  प्रतिबद्धता जनाउनुभएको छ । छलफलका क्रममा महासंघ प्रतिनिधिमण्डलले परियोजना निर्माणमा विभिन्न पक्षको संलग्नता हुने गरेतापनि कुनै समस्या आएमा एक पक्षीय ढंगले व्यवसायीहरुलाई मात्र आक्षेप लगाउने परिपाटी अन्त्य हुनुपर्ने माग गरेको थियो ।
निर्माणका क्रममा आ–आफ्नो दायित्व बमोजिम प्राप्त जिम्मेवारीलाई सबैले पुरा गर्नु पर्ने र सजायको भागेदार पनि सोही बमोजिम हुनुपर्ने माग महासंघले अघि सारेको छ ।  सो अवसरमा सार्वजनिक खरिद ऐनको पहिलो संशोधन र सार्वजनिक खरिद नियमावलीको चौथौं संशोधनले सम्बोधन नगरेका र त्रुटिपूर्ण भएका संशोधन र अव्यवहारिक तथा सार्वजनिक खरिद कार्य नै प्रभावित हुने दफा तथा नियमहरु संशोधन गर्ने गराउने कार्य जतिसक्दो चाँडो कसरी सम्वोधन गर्न सकिन्छ भन्ने विषयमा छलफल भएको थियो । प्रतिनिधिमण्डलमा महासंघका अध्यक्ष विष्णुभाइ श्रेष्ठसँगै पूर्व अध्यक्ष तथा सल्लाहकार यक्षध्वज कार्की, प्रवक्ता विष्णु बुढाथोकी, कोषाध्यक्ष रोशन दाहाल, व्यवसायी प्रमोद लामिछाने, जनसम्पर्क अधिकृत रामचन्द्र गिरी लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

अमेरिका - युएस नेपाल पोलिसी रिसर्च सेन्टरले डाक्टर गाेविन्द केसीकाे जीवन रक्षाका लागि अपिल.. ...

अमेरिका - चितवनस्थित रत्ननगर नगरपालीका वडा नम्बर-१४ को वडा कार्यालय निर्माणका लागी गैर आवासीय.. ...

काठमान्डौं - भर्खरै मात्र एच डी टीभीका रुपमा अपग्रेड भई अनलाईनखबरको स्वामित्वमा आएको हिमालय.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...