1

ओएस नेपाल म्युजिक अवार्ड, पृथ्बी राज प्रसाईं पुरुषतर्फ बेस्ट पप मोडल विजेता

162 पटक पढिएको

काठमाडौँ – काठमाडौँमा भर्खरै सम्पन्न भएको ओएसनेपाल म्युजिक अवार्डमा पृथ्बी राज प्रसाईंले जिते पुरुष तर्फ बेस्ट पप मोडलको अवार्ड जित्न सफल भएका छन् । संचारकर्मी तथा गायक किशन रेग्मी र श्रुति योगीको आवाजमा रहेको गित “कान्छी हे कान्छी” को म्युजिक भिडियो मार्फत मोडल पृथ्बी राज प्रसाईंले बेस्ट पप मोडलको अवार्ड जित्न सफल भएका हुन् ।

काठमाडौंको राष्ट्रिय नाचघरमा आईतवार आयोजित विशेष कार्यक्रममा ७४ वटा विधामा अवार्ड वितरण गरिएको हो । यस्तै पत्रकारिताको माध्यमबाट नेपाली गीत संगीत तथा कला क्षेत्रको प्रवद्र्धन र संवद्र्धनमा क्रियाशील सात जना वरिष्ठ पत्रकारलाई ‘ओएसनेपाल पत्रकारिता सम्मान २०७५’ बाट, र एक जना श्रिंगारकर्मीलाई र दुई जना पत्रकारलाई नगद पाँच हजारसहित सम्मान तथा प्रोत्साहन पुरस्कार प्रदान गरिएको थियो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

-लक्ष्मण सिटौला अहिले बर्षा महिनामा काठमाडौ यति दुर्गन्धित नरक भएको छ कि यहाँ गाउँको मान्छे.. ...

अमेरिका - नेपालको चिकित्सा शिक्षा र उपचार सेवामा सर्वसाधारण नेपालीको पनि सहज पहुंच होस भन्ने.. ...

अमेरिका - श्री पशुपतिनाथ तथा बुद्द मन्दिरले नर्वाल्कमा आगामी जुलाई २१ देखि २३ तारिख सम्म समर.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...