1

गुरु चिन्तामणि योगीसंग लस एन्जलसमा समर क्याम्प

367 पटक पढिएको

अमेरिका – श्री पशुपतिनाथ तथा बुद्द मन्दिरले नर्वाल्कमा आगामी जुलाई २१ देखि २३ तारिख सम्म समर क्याम्पको आयोजना गर्न लागेको छ । आफ्ना नानीहरुलाई सत्य, माया, शान्ति, निस्वार्थ सेवा र अहिंसाको बारेमा जान्ने अवसर प्रदान गर्नको लागि समर क्याम्प उपयुक्त हुनेबताइएको छ ।

निशुल्क समर क्याम्पको संचालन धार्मिक गुरु डा. चिन्तामणि योगीले गर्ने योजना रहेको सचिव रामेश्वोर भण्डारीले बताए । डा. योगीले टेक्सासको डल्लासमा नानीहरुलाई समर क्याम्पको संचालन गरिसकेका छन् । सिमित सिटसंख्या भएको हुँदा पहिले आउनेलाई प्राथमिकता दिने योजना संस्थाको रहेको छ ।

क्याम्पमा स्वय सेवा गर्न इच्छुक हाइस्कुलका विधार्थीलाइ सम्पर्क गर्न समेत अनुरोध गरिएको छ । स्वय सेवा गर्ने विद्यार्थीलाइ प्रमाण पत्र वितरण गरिने योजना रहेको सचिव भण्डारीले जानकारी दिएका समाचार दुरबिननेपालले छापेको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

प्रत्येक वर्ष फायरपावरले विश्वका शक्तिशाली सैन्यबलको सूची जारी गर्छ । सन् २०१८ को पनि यस्तो.. ...

डालास - नेपालको चितवनमा भब्य पुस्तकालय निर्माण गर्ने उद्धेश्य लिएर काम गरिरहेको नेपाल.. ...

काठमान्डौं - नेपाल इन्जिनियर्स एसोसिएसनको ३२ औं कार्यकारिणी समितिको निर्वाचनमा.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...