1

आचार्य राजन शर्माद्दारा पशुपती मन्दिरमा योग प्रशिक्षण

548 पटक पढिएको

लस एन्जलस – विश्वका ३२ देशका ४४ शहरहरुमा सफलता, सुखाभुनुती, उत्प्रेणात्मक, आध्यात्मिक तथा सकारात्मक जीवनशैलीका लागि प्रेरणामुलक कार्यक्रमले संसारभर प्रख्यात आचार्य राजन शर्माद्दारा श्रीपशुपतिनाथ-बुद्ध मन्दिर, लस एन्जलसमा एक आध्यात्मिक तथा योगमुलक कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

‘सुखानुभुतीका कला’ – ‘Art of Happiness’ सहितका थुप्रै कार्यक्रमहरु सहित सक्रात्मक जीवनशैली, धर्म-संस्क्रिती र योग विज्ञानका प्राध्यापक आचार्य शर्माको अमेरिकी भ्रमणका अवसर पारेर पशुपतिनाथ-बुद्ध मन्दिरमा प्रवचन तथा ओगाभ्यास कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । अस्ट्रेलियाको विश्वविद्धालयका प्राध्यापक तथा संयुक्त राष्ट्रसंघका शान्तिदुत भिमसेन सापकोटा (आचार्य राजन शर्मा) को धाराप्रवाह जीवनका सफलिभुत शुत्रका प्रवचन र योग कक्षामा फाउन्डेशनका पदाधिकारीहरु, विभिन्न संस्थाका प्रतिनिधीहरु तथा स्थानियहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।

उडिरहेको बिमानमा अमेरिकाको एट्लान्टादेखी लस एन्जलसम्मको यात्रामा ‘बिमानभित्रै योग अभ्यास’ सिकाएर गिनिज बुकमा रेकर्डको नाम लेखाउन सफल सामाजिक अभियान्ता आचार्य शर्मा “सुखसूत्र” लगायत आध्यात्मका तीन पुस्तकहरु पनि प्रकाशित छन ।

सकरात्मक  जीवनका लागि आचार्य शर्मादारा प्रस्तुत एक भिडियो :

 

 

 

तपाईको प्रतिक्रिया

राधाकृष्ण देउजा सम्माननीय प्रधानमन्त्री एवं आदरणीय नेता केपी ओलीज्यू सादर अभिवादन, आज.. ...

सरस्वती शर्मा सरु -  गैरआवासीय नेपाली सँघ राष्टिृय समन्वय परिषद (एनआरएनए एनसीसी) अमेरिकाको ९ औ.. ...

काठमाडौँ - शनिबार  थप दुई सय ३२ जनामा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण पुष्टि भएसँगै कुल सङ्क्रमितको.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...