1

कमेडियन कपिल पनि विवाह बन्धनमा, डिप्रेशनबाट मुक्त

594 पटक पढिएको

मुम्बई – यो वर्ष बिहे गर्ने सेलेब्सको सूचीमा कमेडियन कपिल शर्माको नाम पनि समावेश हुने भएको छ । रणवीर सिंह र दीपिका पादुकोणले बिहेको मिति सार्वजनिक गरेसँगै कपिलले पनि बिहेको मिति सार्वजनिक गरेका छन् । कपिलले आगामी १२ डिसेम्बरमा बिहे गर्ने जानकारी दिएका छन् । बिहे उनकी हुनेवाली दुल्हन गिन्नीको होमटाउन जालन्धरमा हुने बताईएको छ । Image result for kapil sharma and ginni

कपिलले भनेका छन्, ‘हामी सामान्य तरिकाले बिहे र्ग चाहन्थ्यौं । तर, गिन्नी एक्ली छोरी हुन् त्यसैले धुमधाम बिहे हुनेछ । म उनको भावनालाई बुझ्छु । मेरी आमा पनि त्यहि चाहन्छिन् ।’ कपिलले भने, ‘जब मेरो दाईको बिहे भयो, त्यतिबेलामा मेरो राम्रो कमाई थिएन । त्यो बेला सानो जन्ती लिएर भाउजुलाई घर ल्याएका थियौं । तर, जब मेरी बहिनीको बिहे भयो, म राम्रो कमाउन थालेको थिएँ, हाम्रो स्तरअनुसार त्यो बिहे निकै धुमधाम थियो ।’Image result for kapil sharma and ginni

कपिल शर्माबारे अर्को समाचार के छ भने उनी छिट्टै आफ्नो शो मा देखिँदै छन् । द कपिल शर्मा शोका माध्यमबाट उनी फेरि टेलिभिजनमा देखिने तयारीमा छन् । उनी शोको शूटिंगका लागि मुम्बई पुगिसकेका छन् । कपिलले सामाजिक सञ्जालमा एक तस्वीर सार्वजनिक गरेर शो शूटिंगबारे जानकारी दिएका छन् ।

उनले इन्स्टाग्राममा साथीहरुसँगको तस्वीर सार्वजनिक गरेका  छन्। सो तस्वीरमा उनी निकै खुशी देखिएका छन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया

नेपाली जनसम्पर्क समिति, अमेरिकाले कोरोना महामारीले आक्रान्त अमेरिकामा नेपाली समुदायको.. ...

छुट्टी छ। फूर्सदै फूर्सद छ। हुनेका घरमा सबै, संगै छन्। नहुने, नेपाल र अम्रिकाकै दिन, रात एकै.. ...

लस एन्जलस - श्रीपशुपतिनाथ फाउन्डेसनका अध्यक्ष गोकुल पौडेलको अध्यक्षता र नेपालका लागि.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...