1

अमेरिकामा बन्दुकधारीको गोलीवाट लम्जुङ्गका घलेको निधन अर्का एक नेपाली गम्भिर घाईते

391 पटक पढिएको

केन्टकी /अमेरिका – एक बन्दुकधारीको गोलीबाट एक नेपालीको ज्यान गएको छ भने एक जना गम्भिर घाइते भएका छन् । केन्टकी राज्यको राजधानी फे्रन्कपोर्टवाट झण्डैं २० मिनेटको दुरीमा रहेको एलिजावेद टाउनमा एक ग्यास स्टेसनमा काम गर्दै आएका नेपाल लमजुङ घर भएका सुभाष घलेको ज्यान गएको हो । घटनामा परी अर्का प्रयास बानिया गम्भिर घाइते भएका छन् । उनको लुवेल अस्पतालमा उपचार भैरहेको छ । घले केही समयअघि टेक्ससको डलासवाट केन्टकी बसाई सरेका थिए ।

विहिवार राती करिव साढे ११ वजे एक बन्दुकधारी स्टोरमा प्रवेश गरी गोली हानेको प्रारम्भिक जानकारी आएको स्थानीय एनआरएनए अमेरिका केन्टकी राज्यका अध्यक्ष डिल्लु पराजुलीले जानकारी दिए । ती हतियारधारीले आफ्नो प्रेमिकालाई समेत गोली हानी हत्या गरेको बताइएको छ ।
मृतकका वुवा आमा नभएको बताइएको छ । घलेका एक दिदि नेपाल र अर्की दिदि वेलायतमा वस्दै आएका छन् भने भाई सिंगापुरमा रहेका छन् । सिंगापुरमा रहेका भाई स“ग सम्पर्कमा रहेको बताउदैं एनआरएनए केन्टकी अध्यक्ष पराजुलीले परिवारको सल्लाह वमोजिम यहा आफुहरुले सहयोगी भूमिका निभाउने बताए ।

प्रहरीले घटनावारे पूर्ण जानकारी नगराएको भएपनि बन्दुकधारीसग सोही दिन दिउसो घलेको समान्य वादविवाद समेत भएको बताइएको छ । सो स्टोर भारतीय मुलका ह्यारी सिंहले संचालन गर्दै आएका छन्, विश्वन्यूजले लेखेको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

अमेरिका - गैरआवासीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परिषद (एनआरएनए एनसीसी) अमेरिकाको आसन्न नवौं.. ...

अमेरिका - कोरोनाले मानव समुदायमा पारेको असरलाई लिएर यसलाई पर्दा उसले हेथ्र्यो वोलको गीत.. ...

सान फ्रान्सिस्को - क्यालिफोर्नियाको सानफ्रान्सिस्को बे-एरीयामा भानु जयन्ती मनाईने भएको छ ।.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...