1

सान-फ्रान्सिस्कोमा इमिग्रेशन क्लिनिक कार्यक्रम हुने

292 पटक पढिएको

सागर श्रेष्ठ /सान फ्रान्सिस्को – अन्योलपूर्ण अमेरिकी आप्रवासन निती, आप्रवासी नेपालीहरुलाई पनि कानुनी परामर्श र जानकारी दिने उदेश्यले मे १२, २०१९, आईतवार सान्-फ्रान्सिस्कोमा इमिग्रेशन क्लिनिकको आयोजना गरिएको छ । लायन्स क्लब अफ सान लियान्द्रो मनकामनाद्वारा आयोजित गर्न लागिएको कार्यक्रमलाई एनआरएनए अमेरिका, हेल्प डेस्क उत्तर क्यालिफोर्नयाको सहयोग आयोजक संस्थाका चार्टर प्रेसिडेन्ट लायन चन्द्र धितालले वताउनु भएको छ ।

आयोजक संस्थाका अध्यक्ष एवम अधिवक्ता यज्ञ नेपाल तथा अधिवक्ता गोपाल शाहले कार्यक्रममा अमेरिकी कानुनको बारेमा प्रश्न र जिज्ञासाको सम्वोधन गर्नुहुनेछ । साथमा रविन सुबेदीले एनआरएन नागरिकताको बारेमा कार्यक्रममा प्रस्तुती दिनुहुनेछ । कार्यक्रममा टिपीएस, कागजबिहिन नेपालीहरुलाई कानुनी परामर्श र बैध मार्गहरुका बारेमा प्रस्तुती रहने हेल्प डेस्कका स्थानिय संयोजक तुलसी चौलागाईंले बताउनुभएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

गोकुल ढकाल /लस एन्जलस - संसारकै बैभव मुलुकको रुपमा कहलिएको अमेरिका कोरोना भाईरस संक्रमणको.. ...

अमेरिका - गैरआवासीय नेपाली संघको मानार्थ परिषद (एनआरएनए माप) को पहिलो बैठक संघका अध्यक्ष कुमार.. ...

भोला लामिछाने -  स्पेनकी पूर्व उपप्रधानमन्त्री समेत रहेकी राजकुमारी मारिया टेरेसाको कोरोना.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...