1

गोर्खाली रगत, चितवनको पानी र एनआरएनए अमेरिकाको जोश – सचिव पदका उम्मेदवार अमृत कट्टेल

330 पटक पढिएको

टेक्सास – एनआरएन अमेरिकाको आसन्न निर्वाचनका लागि सचिव पदका उम्मेदवार अमृत कट्टेल आसन्न निर्वाचनमा आफुले जिते युवा सहभागीताको एनआरएनए अमेरिका बनाउन लागिपर्ने बताउंछन । ओक्लोहामा राज्यमा सफल ब्यवसायिक जीवनका स्थापित युवा कट्टेल डालसका बिभिन्न संघ-संस्थाहरुमा रहेर काम गरिसकेका ब्यक्ति हुन ।Image may contain: Amrit Kattel, smiling, text

एनआरएन अमेरिकाको वर्तमान कार्यसमितीमा बोर्ड अफ डाइरेक्टर युवा व्यवसायी कट्टेलले सकृय रुपमा दुई बर्ष काम गरिसकेको अनुभवलाई समाजसेवामा पस्कन आफुले सचिव पदमा उम्मेदवारी दिएको बताउंछन । पत्रकारिता, अमेरिकामा नेपाली समुदायसंगको बलियो संसर्ग र एनआरएन अमेरिकामा काम गरेको अनुभवले सचिव पदमा अमेरिकाभरबाट आफु माथी ममता र सम्बन्धको विश्वाश हुने कट्टेलले बताए ।

नेपाल बिद्धार्थी संघमा सकृय बिद्धार्थी राजनीति गरेका कट्टेलले राजनैतीक तथा सामाजिक चेतनाको अनुभवले आफुले एनआरएनमा गएर दोहोरी कर प्रणाली र मजबुत संस्था बनाउनका लागी लागिपर्ने बताए । गोरखाली पुर्खा, चितवनको पानी, काठमान्डौंको संघर्ष, परिवारको सपना र अमेरिकाको वर्तमानलाई समेटेर एनआरएनमा काम गर्ने कट्टेलले बताए ।

बिजयी अध्यक्ष तथा महासचिवको योजना अनुरूप ‘हाम्रो र राम्रो’ एनआरएनए अमेरिका हाम्रै सक्रियता र सही छनौटले मात्र बनाउन सकिन्छ भन्ने मान्यता राख्ने अमेरिकाका नेपाली युवाहरुमाझ ‘बाघ’ का नामले चर्चित कट्टेल एनआरएनए अमेरिकामा युवाहरुको मनको अमृत बन्ने चाह रहेको बताउंछन ।

तपाईको प्रतिक्रिया

काठमाडौँ  - शिक्षामन्त्री गिरिराजमणी पोखरेलले अर्थमन्त्रीले बिहीबार प्रस्तुत गरेको बजेटमा.. ...

काठमाडौँ  - विश्वभर महामारीका रूपमा फैलिएको कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) सङ्क्रमणका कारण शनिवार.. ...

काठमाडौँ -   संविधान  (दोस्रो संशोधन) विधेयक पेस भएको छ ।प्रतिनिधिसभाको   आईतबारको  बैठकमा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...