1

चौथो नेपलिज अमेरिकन कन्भेन्सन लस एन्जलसमा रमेश खरेल, डा. शंकर शर्मा र प्रदिप पौडेलको सहभागीता हुने

410 पटक पढिएको

लस एन्जलस – चौथो नेपालीज अमेरिकन कन्भेन्सन लस एन्जलसमा हुन गैरहेको छ । आगामी जुलाई ५ – ७ तारिखसम्म लस एन्जलसको ‘लंगविच मेरिअट होटेल’मा सम्पन्न हुन गईरहेको चौथो नेपलीज अमेरिकन कन्भेन्सन तयारीको अन्तिम चरणमा पुगेको छ । हिमालयन हेल्पिङ्ग हेन्डस, लस एन्जलसको सहकार्यमा सम्पन्न हुन गैरहेको एफ वन ग्रुप – लस एन्जलसको यो चौंथो सम्मेलनमा यसपाली चर्चित पुर्व प्रहरी डिआईजी रमेश खरेल, अर्थविद एवम अमेरिकाका लागि पुर नेपाली राजदुत डा. शंकर शर्मा र नेपाली कांग्रेसका केन्द्रिय सदस्य युवानेता प्रदिप पौडेलको सहभागीता रहने एफओन ग्रुपका संयोजक विश्व सुवेदीले बताएका छन ।Image result for ramesh kharel

युवा वर्गलाई लक्षित गरेर कार्यक्रम आयोजना गरिएको जनाउने संयोजक सुवेदीकानुसार ३ दिनसम्म संचालन हुने सम्मेलनमा प्रथम नेपाल आईडलका चर्चित गायक सागर आले सहित लोक गहेक बसन्त थापा, लक्ष्मी मल्ल र डान्सर रमेश थापा नेपालबाट कार्यक्रममा भाग लिने लस एन्जलस आउने तयारी मा छन् । Image result for dr shankar sharma

एफ वन ग्रुपको बार्षिक कार्यक्रममा युवा प्रोफेसर एवम पर्यटन दूत रामेश्वर भण्डारी कन्भेनर बनेका छन भने चौथो सम्मेलनको सभापतित्व हिमालयन हेल्पिङ्ग हेन्डसका सभापति ब्यवसायी कपिल अधिकारीले गर्नेछन ।Image result for pradip paudel

नेपालबाट आउने पाहुनहरुकोसंगको फोरम लगायत फुटबल, भलिबल, बास्केटबल, क्रिकेट खेलहरु समावेश छ । कार्यक्रमको हरेक साँझ संस्कृतिक कार्यक्रमको साथमा डी जे नाईट पनि आयोजना हुने संयोजक सुवेदीले बताए ।Image may contain: 1 personImage may contain: 1 person, indoor

Image may contain: 2 people, including Bash Bissu, people smiling

 

तपाईको प्रतिक्रिया

काठमाडौं - संचारमन्त्री तथा नेपाल सरकारका प्रवक्ता गोकुल बाँस्कोटाले सञ्चार तथा सूचना.. ...

भक्तपुर, माघ २५ । आज भक्तपुरमा शास्त्रीय सङ्गीतज्ञ स्वर्गीय सङ्गीत प्रवीण नरराज ढकालको.. ...

काठमाडौं । उपन्यासकार शिव प्रधानको औपन्यासिक कृति ‘रुदिना’ को एक समारोहका बीच प्रमुख अतिथि.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...