1

एमालेले माग्यो बिजयी उम्मेदवारको सम्पत्ति बिबरण

872 पटक पढिएको

पोखरा, १८ जेठ ।
नेकपा एमाले पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका कमिटिले महानगरमा एमालेको तर्फबाट विजयी भएका उम्मेदवारसँग सम्पत्ति विवरण मागेको छ । जनताको भावना अनुसार काम गरेर चुनावी प्रतिबद्धता पुरा गर्नुपर्ने भन्दै एमालेले सम्पत्ति विवरण बुझाउन निर्देशन दिएको हो ।
एमाले महानगर कमिटीको बैठक बसेर चुनावमा एमालेका उम्मेदवारलाई बिजयी गराउन सघाउने सबैलाई धन्यबाद दिएको छ । बैठकले भरतपुर महानगरपालिकाको मतगणनाकै क्रममा जनमतको अपमान गर्नेगरी योजनाबद्ध रुपमा मतपत्र च्यात्ने र मत गणना स्थगित गर्ने कामप्रति भत्र्सना गर्दै मतगणना तत्काल सुचारु गर्न माग गरेको एमाले महानगर कमिटीका सचिव दिलिप न्यौपानेले बताए ।
महानगर कमिटिका संयोजक कृष्ण थापाको अध्यक्षतामा भएको बैठकमा केन्द्रीय पोलिटव्युरो सदस्य गणेश तिमिल्सिना, वैकल्पिक पोलिटव्युरो सदस्य जगत विश्वकर्मा, मानबहादुर जिसी, केन्द्रीय अनुशासन आयोग सदस्य मित्र कुमारी गुरुङ लगायत उपस्थित थिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

काठमाडौँ - नेपालमा शुक्रबार अहिले सम्मकै सबै भन्दा धेरै   कोरोनाका ७४० जना संक्रमित थपिएका.. ...

सुर्य लम्साल एक बालक सानो थियो - जसलाई कसैले दुर्व्यवहार गर्यो । उ हुर्कदै जादा देख्यो कि जसले.. ...

काठमाडौँ - नेकपा अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले बिहिबारको स्थायी समिति बैठक पार्टी फुटको.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...