1

भर्जिनियामा समुदायिक भवन निर्माण गर्न सप्ताह लगाउने संस्थाले देउसी-भैलो कार्यक्रम गर्ने

247 पटक पढिएको

निदेश अधिकारी/भर्जिनिया – सप्ताह मार्फत झण्डै २ मिलियन डलर संकलन गरि सामुदायिक भवन निर्णाणकालागि जुटेको संस्था नेपाली अमेरिकन कम्युनिटी सेन्टर ( NACC) ले आगामि तिहारमा भर्जिनियामा देउसी भैलो कार्यक्रम गर्ने भएको छ । संश्थाको अहिलेसम्मको प्रगतिका बारेमा सुचना आदानप्रदान गर्ने , नयाँ सदस्य बनाउने तथा नेपाली संस्कृतिको जगेर्णा गर्ने हेतु उक्त कार्यक्रम गर्नलागिएको संस्था द्वारा प्रेशित बिज्ञप्तिमा जनाईएको छ । संस्थाको आगामि कार्यदिशाका बारेमा छलफल गर्दै उद्देश्यमा पुग्न कोहि नछुटौ भन्ने उद्देश्य कार्यक्रमको रहेको छ बिज्ञप्तिमा भनिएको छ ।

सप्ताह पछि पनि संस्थामा सदस्य बन्नेहरुको संख्यामा बृद्दि हुदै गएको साथै सम्पुर्ण नेपालीभाषि हरुको सहभागिता यस अभियानमा होस भन्दै देउसी भैलो कार्यक्रमलाई सकेसम्म धेरै घरमा पुर्याउन सकियोस भन्ने धेरैको राय रहेको बुझिएको छ । देउसी भैलो हुने दिनको बारेमा जानकारि दिदै उक्त दिनमा सकेसम्म अन्य संघ संस्थाले कार्यक्रम नराखिदिनु हुन समेत आब्ह्वान गरिएको छ ।

कार्यक्रम हुने दिनहरु :
अक्टोबर २० र २१
अक्टोबर २६ र २७
नोवेम्बर २ र ३

तपाईको प्रतिक्रिया

काठमाडौं -  लामो समय रंगमञ्चमा काम गरेका स्थापित रंगकर्मी किशोर अनुरागले कोरोनाका कारण थिएटर.. ...

  काठमाडौ  - काठमाडौ उपत्यकामा कोरोना भाईरसको सक्रंमण बढदै गएपछि थप कडाई गर्न लागिएको छ ।.. ...

वासिङ्टन  – राष्ट्रपतीय निर्वाचन आयोगले निर्धारण गरेको बहस कार्यतालिकालाई थप्न र बहस.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...