1

लस एन्जलसमा चर्चित गायक ‘शिव परियार सांझ’ हुंदै

433 पटक पढिएको

लस एन्जलस – नेपाली सुगम संगीतका चर्चित गायक तथा शास्त्रीय संगितमा जादुमय आवाजका धनी शिव परियारसंगको ‘सांगितिक सांझ’ आयोजना हुनेभएको छ । यही नोभेम्बर महिनाको ३० तारिखमा सो सांगितिक कार्यक्रमको आयोजना हुन लागेको हो । कार्यक्रममा परियारले आफ्न चर्चित गीत प्रस्तुत गर्नेछन ।

आधुनिक तथा गजल गीतका सिद्दहस्त गायक परियारको लस एन्जलस कार्यक्रमको संयोजन जागरुक युवा व्यवसायी अमृत महतोले गरेका छन । भर्खरै नेपाली संगीतका अर्का हस्ती रामकृष्ण ढकाल सांगितिक कार्यक्रमको संयोजन पनि यिनै युवा महतोले गरेका थिए । रामकृष्ण ढकाल तथा अर्का चर्चित गायक दिपेशकिशोर भट्टराईको कार्यक्रम सम्पन्न गर्नाका लागि महतो, जोशेफ घले, जीतन थापा, रचना मल्ल ठकुरी, रमेश श्रेष्ठ, कुशल सुवेदी, अनिल केसी र राजेश निरौला एवम स्थानिय युवाहरुको ठुलो हात रहेको थियो । Image may contain: 2 people, including Suren Sapkota, people smiling

लस एन्जलसमा कृयाशिल नेपाली ब्यवसायी, तिनका ब्यवसायिक ब्यानर र कार्यक्रममा उपस्थित हुने दर्शकहरुलाई रेड कार्पेट स्वागत गरिने कार्यक्रम रहेको महतोले जनाए । लस एन्जलस वा यस वरपरका नेपाली ब्यवसाय प्रवर्धन र प्रचारका लागि राखिने ‘रेड कार्पेट चिनारी’ कार्यक्रम सहित चर्चित गायक परियारको कार्यक्रम सफल बनाउन सहयोगका लागि अनुरोध गरेका छन ।

कार्यक्रम जानकारी :

मिती : नोभेम्बर ३०, शनिवार २०१९
समय : ८ : ०० बजे बेलुकी देखी २ : ०० बजे बिहान सम्म
स्थान : Himalayan Grill
ठेगाना : 16278 Pacific Coast HWY
Huntington Beach, CA 92649
संपर्क : Amrit Mahato
Tel : 626 328 5191

तपाईको प्रतिक्रिया

काठमाडौँ - नेपालमा शुक्रबार अहिले सम्मकै सबै भन्दा धेरै   कोरोनाका ७४० जना संक्रमित थपिएका.. ...

सुर्य लम्साल एक बालक सानो थियो - जसलाई कसैले दुर्व्यवहार गर्यो । उ हुर्कदै जादा देख्यो कि जसले.. ...

काठमाडौँ - नेकपा अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले बिहिबारको स्थायी समिति बैठक पार्टी फुटको.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...