1

नेपाल सरकारद्दारा आठ दिनका लागि लकडाउन थप

78 पटक पढिएको

काठमाडौँ – कोरोना भाईरस कोभिड-१९ को संक्रमित भेटिने क्रम नरोकिएपछि सावधानीका लागि सरकारले लकडाउन थप ८ दिन लम्ब्याउने निर्णय गरेको छ । चैत ११ देखि देशैभर सुरु भएको लकडाउन फेरी ८ दिनका लागी थप्ने सरकारले निर्णय गरेको छ । आज बसेको मन्त्रिपरिषद्को बैठकले कोरोना भाइरसको संक्रमण बढ्न नदिन सरकारले २ साता अघिदेखि गरेको लकडाउनलाई फेरी निरन्तरता दिएको हो ।

स्रोतका अनुसार अब लकडाउन वैशाख ३ गतेसम्मका लागी हुनेछ । यसअघि कोरोना रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले यसअघि १० चैतदेखि १८ चैतसम्म लकडाउन घोषणा गरेको थियो । त्यसलाई फेरि बढाएर २५ चैतसम्म पुर्‍याइएको थियो । विश्वभर कैयौँ मानिसहरुको कोरोनाका कारण निधन हुने क्रम नरोकिएपछि छिमेकी भारतले पनि तीन साता लामो लकडाउन गरेसँगै नेपालले पनि लकडाउनको समय लम्ब्याएको हो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

काठमाडौँ  -  लकडाउनको   अबधिमा पनि  कर तिर्न   ताकेता  गरेको  सरकारले   ब्यापक बिरोध  पछि  आफ्नो .. ...

काठमाडौँ- सरकारले कोभिड–१९ को विश्वव्यापी सङ्क्रमणका कारणबाट उत्पन्न असहज परिस्थितिमा.. ...

काठमाडौँ -  नेपालमा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण पुष्टि भएपछि मृत्यु हुनेको सङ्ख्या नौ पुगेको छ ।.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...