1

बिद्धार्थीहरुलाई राहतका लागि तमाङग सोसाईटी, अमेरिकाको प्रेस विज्ञप्ती

425 पटक पढिएको

प्रेस विज्ञप्ति

‘नेपाली विधार्थी प्रति हाम्रो दायित्व’

Tamang Society Of North America ले नेपाली विधार्थी जो अमेरिकामा International Student, F1 visa holder स्टाटस्मा छन् त्यस्ता विधार्थीहरुलाई यो COVID-19 को भयावहबाट केहि टेवा पुर्याउने उद्देश्य सहित न्युयोर्कका विभिन्न संघ संस्थाहरुको संयुक्त नेतृत्वमा परिचालित समुह “कोरोना बिरुद्ध सचेतना एवं सहयोग समुह न्युयोर्क” मार्फत आँउदो शनिवार न्युयोर्क र न्युजर्सीमा बाँडिने विधार्थीहरको राहत (ग्रोसरी) को खर्च ले कम्तिमा ५० प्रतिशत $1500 (पन्ध्र सय डलर)व्यहोर्ने जानकारी Tamang Society Of North America संस्थाको महासचिव डोल्मा लामाले जानकारी गराउनु भएको छ ।
कोभिड-१९ बाट अति प्रभावित राज्य न्युयोर्क लाई विशेष रुपमा लिईरहेको र यस क्षेत्रका समुदायलाई सुरक्षित राख्न न्युयोर्क राज्यमा क्रियाशील संस्था Tamang Society Of America, New York बाट गठित TSA COVID-19 Task Force लाई $2500 (पच्चिस सय डलर) सहयोग यस अघि नै गरि सकेको र TSA COVID-19 Task Force ले समुदायमा काम गरि रहेको समेत यसै विज्ञप्ति मार्फत जानकारी गराईएको छ।

तपाईको प्रतिक्रिया

न्यूयोर्क - पत्रकार किशोर पन्थीद्वारा लिखित पुस्तक कम्पन अडियोबुकका रुपमा आएको छ । कम्पन.. ...

काठमाडौँ  –  स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले कोरोना भाइरसका विरुद्धमा खटिएका.. ...

एजेन्सी -  कोरोनाभाइरस विरुद्धको रूसी स्पुतनिक भी खोप भारतमा उत्पादन गरिने भएको छ । भारतीय.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...