1

“केवलपुरे प्रतिक”को “दोबाटोमा नकुर है” सार्वजनिक

65 पटक पढिएको

गीतकार राजकुमार कोइराला “केवलपुरे प्रतिक” को नयाँ गीत “दोबाटोमा नकुर है” सार्वजनिक भएको छ ।

लामो समयदेखि गीत लेखनमा कलम चलाउदै आउनुभएका गीतकार केवलपुरे प्रतिकको यो गीतमा गायक सुरेश शम्शेरको स्वर र सङ्गीत रहेको छ । “पप” बिधाको यो गीत गायक सुरेशले आफ्नै युट्युव च्यानलमार्फत सार्वजनिक गरेका हुन् ।

बिदेशिने युवायुवतीको आफ्नो नजिकको व्यक्तिसँग छुट्टिनुको पीडा र दुःखलाई गीतमार्फत देखाउन खोजिएको छ । गीतले भोलिको स्वर्णिम् समयप्रति आशावादी हुन पनि हौस्याएको छ । ठेट नेपाली शब्द खोजी खोजी गीत लेख्ने गीतकार केवलपुरे प्रतिक र गायक सुरेशको यो पहिलो गीति सहकार्य हो ।

गायक सुरेश शम्शेरले गीतमा सङ्गीत संयोजन, रेकर्डिङ, मिक्सिङ गनुृका साथै गितार पनि बजाउनु भएको हो । यस अघि दिवङ्गत हुनुभएका प्रख्यात सङ्गीतकार बिजु बज्र र जितेन तामाङसँग सहकार्य गर्नुभएका गीतकार “प्रतिक” लाई साहित्य रचना परिवारको बिरासतमा मिलेको हो । बिशेष गरी गीतकार मामा श्रीपुरुष ढकालबाट आफू धेरै प्रेरित भएको प्रतिक बताउनुहुन्छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया

एजेन्सी - अर्बपति एलन मस्क, जेफ बेजोस, बिल गेट्स, मिडिया सञ्चालक माइक ब्लुमबर्गसहित अमेरिकी.. ...

काठमाडौँ - कोरोना भाईरस  महामारीका कारण विभिन्न मुलुकमा अलपत्र परेका नेपालीको उद्धारका लागि .. ...

काठमाडौँ - सरकारले कोरोना नियन्त्रण तथा रोकथामका लागि जारी लकडाउनका कारण निर्धारित समयमा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...