1

नेपालमा आईतबार कोरोना संक्रमित १२ हजार ७७२ पुगे

34 पटक पढिएको

काठमाडौँ –  कोरोना भाइरस  सङ्क्रमितको संख्या  आईतबार १२ हजार ७७२ पुगेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा.जागेश्वर गौतमले पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर थप ४६३ जनामा कोरोना सङ्क्रमित थपिएको जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार, १०५ जना महिला र ३५८  जना पुरुष रहेका छन् । कुल सङ्क्रमित हुनेमा एकहजार चारसय ७४ जना महिला र  ११ हजार दुईसय ९८ पुरुष रहेका छन् । आज थप १७९ डिस्चार्ज भएका छन् । याेसँगै निकाे हुने तीनहजार १३ पुगेकाे छ । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर १३ महिलासहित १७९ जना डिस्चार्ज भएका छन्।

प्रवक्ता प्रा.डा.जागेश्वर गौतमका मोरङ १७, झापा २, उदयपुर ६, इलाम १, सुनसरी १, धनुषा १०, महोत्तरी ५६, डडेलधुरा १, अर्घाखाँची ६, दार्चुला १, दोलखा २, गोर्खा १, गुल्मी ३७, खोटाङ ४, रौतहट १७, सर्लाही १, सिन्धुपाल्चोक १, कपिलवस्तु ८, धादिङ १, ललितपुर १ , बाजुरा ९५, कास्की ५, नवलपरासी ३१, बागलुङ २९, पर्वत २, सल्यान १, तनहुँ ६, लमजुङ १, म्याग्दी २, पाल्पा २, प्युठान ३५, गुल्मी १, रुपन्देही १२, दाङ ३४, रोल्पा १, बाजुरा ३२, रुकुम १, सल्यान १, कैलाली १७ र डोटीमा १३ गरी थप ४६३ जनामा कोरोना पुष्टि भएको हाे ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया

एजेन्सी - अर्बपति एलन मस्क, जेफ बेजोस, बिल गेट्स, मिडिया सञ्चालक माइक ब्लुमबर्गसहित अमेरिकी.. ...

काठमाडौँ - कोरोना भाईरस  महामारीका कारण विभिन्न मुलुकमा अलपत्र परेका नेपालीको उद्धारका लागि .. ...

काठमाडौँ - सरकारले कोरोना नियन्त्रण तथा रोकथामका लागि जारी लकडाउनका कारण निर्धारित समयमा.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...