1

मेरो अंगालो खाली छ भन्दै आए हरि लामिछाने (भिडियो सहित)

337 पटक पढिएको

टेक्सास – युवा गायक तथा संगितकार हरि लामिछानेले मेरो अगांलो खाली छ भन्दै नयां म्युजिक भिडियो बजारमा ल्याएका छन् । आफ्नै संगित र आवाजमा बिभिन्न गितहरु बजारमा ल्याएर युवा बर्गको मन जित्न सफल भएका लामिछानेले कोरोना महामारीकै बिचमा नयां म्यूजिक भिडियो दर्शक सामु ल्याएका हुन् । बिराटनगरबाट गायन यात्रा शुरु गरेका लामिछानेले नेपाल र अमेरिकाको बिभिन्न स्थानमा छायांकन गरेर म्युजिक भिडियो तयार पारेका छन् । चर्चित ढुंगेलका शब्दलाई राजन ईशानले एरेन्ज गरेका छन् । हरि क्रियशनले निर्माण गरेको भिडियोलाई छायांकन मनिष श्रेष्ठले गरेका हुन् ।

बिभिन्न चर्चित कलाकारका गितहरुलाई कभर गाउंदै गायन यात्रा अगाडि बढाएका लामिछानेले युवा बर्गमा आफ्नो राम्रो पहिचान बनाएका छन् । लामिछाने अमेरिकाबाट सन्चालित चर्चित टेलिभिजन कार्यक्रम यु स्टाट अगेनका सह निर्माता समेत हुन् । गित रिलिज गरेपछि लामिछानेले भने युवा बर्ग यतिबेला महामारीका कारण तनावमा रहेको अवस्थामा आफुले यस गित मार्फत केहि हदसम्म भए पनि रमाईलो गराएर तनाव मुक्त गराउने प्रयास गरेको हुं । हाल टेक्सासको ड्यालासमा श्रीमती प्रमिला र छोरा एल्भीन सहित रहेका लामिछाने बिगत ८ बर्षदेखी अमेरिकामा छन् ।

हेर्नुहोस् पुरा भिडियो :

तपाईको प्रतिक्रिया

लस एञ्जलस, कार्तिक ८ गते । खुल्लामञ्च नेपाल सम्पादक पुष्पा खनालको गीत 'माया केवल माया'.. ...

लस एन्जलस - बिगत लामो समयदेखि लस एन्जलसमा रहंदै आएका नेपाल अमेरिका एकता समाजका अध्यक्ष.. ...

काठमाडौं - नेपाली कांग्रेसका महासमिती सदस्य, एनआरएनए सल्लाहकार तथा अमेरिकन नेपाली समाजसेवी.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...