1

भारतीय सेनाका प्रमुख नरवणेले गरे प्रधानमन्‍त्री केपी शर्मा ओलीसँग भेटवार्ता

69 पटक पढिएको

काठमाडौं – भारतीय सेनाका प्रमुख मनोजमुकुन्द नरवणेले प्रधानमन्‍त्री केपी शर्मा ओलीसँग भेटवार्ता गरेका छन् । तीनदिने नेपाल भ्रमणका लागि काठमाडौंमा रहेका नरवणे आज बिहान हिमाल अवलोकनका लागि सेनाको हेलिकप्टरमार्फत स्याङ्बोचे पुगेका थिए ।यसअघि हिजो (बिहीबार) नरवणेले राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीबाट नेपाली सेनाको मानार्थ सेनापतिको दर्ज्यानी चिह्‌न लगाएका थिए ।

नेपाल-भारत दुवै मुलुकका सेना प्रमुखलाई एक-अर्काको देशमा मानार्थ सेनापतिको सम्मान दिने चलन छ । जसअनुसार नेपाली सेनाका प्रधानसेनापति पूर्णचन्द्र थापाले २८ पुस २०७५ मै भारतका राष्ट्रपति रामनाथ कोविन्दबाट मानार्थ महारथीको दर्ज्यानी चिह्‍न लगाइसकेका छन् ।यस्तै हिजो नरवणेले सैनिक मञ्‍च टुँडिखेलस्थित वीर स्मारकमा पुगेर सहिदप्रति श्रद्धाञ्‍जली अर्पण गरेका थिए । उनको नेपाल भ्रमणको आज अन्तिम दिन हो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

न्यूयोर्क - पत्रकार किशोर पन्थीद्वारा लिखित पुस्तक कम्पन अडियोबुकका रुपमा आएको छ । कम्पन.. ...

काठमाडौँ  –  स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले कोरोना भाइरसका विरुद्धमा खटिएका.. ...

एजेन्सी -  कोरोनाभाइरस विरुद्धको रूसी स्पुतनिक भी खोप भारतमा उत्पादन गरिने भएको छ । भारतीय.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...