1

नेपालमा हालसम्म कोरोना संक्रमण मुक्त हुनेको कूल संख्या २ लाख ४ हजार ८ सय ५८

64 पटक पढिएको

काठमाडौं – कोरोना भाइरस संक्रमणबाट आज थप २ हजार ७ सय ९१ जना निको भएका छन् । यो सँगै नेपालमा हालसम्म कोरोना संक्रमण मुक्त हुनेको कूल संख्या २ लाख ४ हजार ८ सय ५८ पुगेको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । हाल सम्मको तथ्याङ्क अनुसार नेपालमा कोरोना संक्रमणबाट मुक्त हुने दर ९१ प्रतिशत रहेको छ । यसैगरी आज थप १ हजार ७ सय ९० जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । आज १० हजार ८ सय ४३ वटा नमूनाको रियल टाईम पिसिआर परीक्षण गर्दा १ हजार ६९ जना पुरुष तथा ७ सय २१ जना महिलामा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । आज काठमाडौ उपत्यकामा ५ सय ३७ जना पुरूष र ४ सय १० जना महिला गरी जम्मा ९ सय ४७ जना संक्रमित थपिएका छन् । यो संगै नेपालमा हाल सम्म कोरोना संक्रमण पुष्टि हुनेको कूल संख्या २ लाख २४ हजार ७८ पुगेको छ ।

देशभर गरी १७ हजार ८ सय ५९ जना कोरोना भाइरसका सक्रिय संक्रमित रहेका छन् ।सक्रिय संक्रमितमध्ये ६ हजार ५ सय १८ जना होम आइसोलेसन तथा बाँकी ११ हजार ३ सय ४१ जना विभिन्न अस्पताल तथा संस्थागत आइसोलेसन सेन्टरहरूमा रहेका छन् ।गम्भीर लक्षण देखिएका ३ सय ९३ जना संक्रमितको आईसियू तथा ५७ जनाको भेन्टिलेटरमा राखेर उपचार भईरहेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।यसैगरी आज कोरोना संक्रमणका कारण थप २४ जनाको मृत्यु भएको छ ।योसँगै नेपालमा हालसम्म कोरोना संक्रमणका कारण ज्यान गुमाउनेको कूल संख्या १ हजार ३ सय ६१ पुगेको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

काठमाडौं -कोरोना भाइरसविरुद्धको १० लाख मात्राको खोप नेपाल आइपुगेको छ । नेपाल सरकारलाई भारत.. ...

       अमेरिका - जो बाइडनले अमेरिकाका ४६‍औँ राष्ट्रपतिका रूपमा पदको सपथ ग्रहण गरेका छन्। उनलाई.. ...

अमेरिका - अमेरिकी राष्ट्रपतिमा  निवार्चित जो बाइडेन र उपराष्ट्रपति निर्वाचित कमला ह्यारिस.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...