1

पत्रकारलाई अब एडिएसएल मशसुलमा ६० प्रतिशत छुट

549 पटक पढिएको

काठमाडौं २० साउन । सरकारले पत्रकारलाई राहत स्वरुप भत्ता तथा एडिएसएल सुविधामा विशेष छुट दिने तयारी गरेको छ । शुक्रबार सूचना तथा सञ्चार मन्त्री मोहनबहादुर बस्नेतले आफ्नो कार्यदिशा प्रस्तुत गर्दै लामो समय पत्रकारितामा योगदान पुर्‍याएका ज्येष्ठ पत्रकारलाई मासिक भत्ता दिने जनाएका हुन्। त्यसका लागि पत्रकार वृत्ति कोष स्थापना २०७४ मंसिरभित्र गर्ने उनले जनाएका छन्।

उनले संचारकर्मीहरूको योगदान र आवश्यकतालाई ध्यान दिएर उनीहरूले प्रयोग गर्ने एडीएसएलको महसुलमा ६० प्रतिशत छुट दिने जनाएका छन्। यो यो व्यवस्था कहिलेदेखि लागू हुने भनेर अहिले खुलाइएको भने छैन। सिनामंगलस्थित संचारग्राम र पत्रकारको आवागमन भइरहने स्थानमा निस्शुल्क वाईफाईको व्यवस्था गर्ने कार्ययोजना पनि उनले प्रस्तुत गरेका छन्।

तपाईको प्रतिक्रिया

अमेरिका - नेपाली काँग्रेससँग समान विचारधारा र सिद्धान्त रहेको यूथ कांग्रेस नेपाल अमेरिकाको.. ...

लण्डन । कोरोना सङ्क्रमितको सङ्ख्या लगातार वृद्धि हुन थालेपछि बेलायती सरकारले कडा नियम लागू.. ...

काठमाडौं । कोरोना संक्रमणका कारण आज एकै दिन उपत्यकाका ६ सहित थप १६ जनाको मृत्यु भएको छ ।यो सँगै.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...