1

कल्पना खरेलको तीज गीत लण्डनबाट सार्बजनिक (भिडियो सहित)

2143 पटक पढिएको

काठमाडौं २९ साउन । हरितालिका तिज आउन अब एक हप्ता बाँकी हुदा पनि तिजका गीतहरु आउने क्रम जारी छ । ३ महिना अघि देखि गीतहरु आउन थालेका हुन । निकै ढिला गरेर कल्पना खरेलले ‘यसपालिको तीजमा’ बोलको गीत बजारमा ल्याएकी हुन । गीतमा सुमधुर स्वरकी धनी गायिका रिता केसीको स्वर रहेको छ । गायिका रितालाई साथ दिएकी छन चन्द्रकला प्रसाईले ।

मनोहर सुनुवारको संगीत रहेको उक्तमा विशेष गरेर दिदी बहिनीको कथालाई समावेश गरिएको छ । विदेशमा रहेकी दिदीले नेपालमा भएकी बहिनीलाई भेटन नपाएको पीडा र यसपालिको तीज विदेशमा नै मनाउ भनेर यतै आउ भन्ने खालका शब्दहरु यस गीतमा समावेश गरिएको छ ।
निकै राम्रो शब्द संमायोजन भएको यो गीत सर्वोकृष्ट गीतको रुपमा लिन सकिन्छ । सोही गीतको म्युजिक भिडियो युटयुवमा सार्वजनिक भएको छ । दिनेश माङ्मु लिम्बु को कोरियोग्राफमा सोम कुस्कुमाझीले निदेशन गरेको उक्त गीतमा सञ्चार कर्मी कमल फुयाँलले सह निर्देशन गरेका छन । गीतलाई आकर्षक तरिकाले छायाँकन तथा सम्पादन एकान्त मगरले गरेका छन ।

गीतको म्युजिक भिडियोमा शोभा, कुसुम, निशा, सरिता, गंगा, मनिषा, सीता भण्डारी लगायतले अभिनय गरेका छन ।

तपाईको प्रतिक्रिया

अमेरिका - नेपाली काँग्रेससँग समान विचारधारा र सिद्धान्त रहेको यूथ कांग्रेस नेपाल अमेरिकाको.. ...

लण्डन । कोरोना सङ्क्रमितको सङ्ख्या लगातार वृद्धि हुन थालेपछि बेलायती सरकारले कडा नियम लागू.. ...

काठमाडौं । कोरोना संक्रमणका कारण आज एकै दिन उपत्यकाका ६ सहित थप १६ जनाको मृत्यु भएको छ ।यो सँगै.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...