1

टिपिएस नविकरणका लागि कार्यदल गठन, संयोजकमा रविकिरण कोइराला

2259 पटक पढिएको

न्यूयोर्क । अमेरिकी सरकारले पछिल्ला दिनहरूमा एकपछि अर्को गर्दै विभिन्न देशहरुको टेम्पोरेरी प्रोटेक्टेड स्टाटस (टिपिएस) खारेज गरिरहँदा नेपालीले पाएको टिपिएसबारे पनि अन्यौल सिर्जना भएको छ ।  टिपिएस नविकरणको लागि अमेरिकामा क्रियाशील संस्थाहरुको सहभागीतामा एक कार्यदल गठन गरेको छ ।

आइतवार नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ अमेरिका (फिप्ना) को सभाकक्षमा बसेको एक संयुक्त बैठकले रिजवुड नेपाली समाजका सभापति रविकिरण कोइरालाको संयोजकत्वमा कार्यदल गठन गरेको हो । कार्यदलमा मणि वाङदेल राई ( नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ अमेरिका (फिप्ना), भोजराज थोकर – नेपाली जनसम्पर्क समिति अमेरिका, कृष्णप्रसाद लामिछाने – प्रवासी नेपाली मंच, शान्त थोकर – तामाङ सोसाइटी अफ अमेरिका, आङनिमा ग्याल्जेन शेर्पा – गैर आवासीय नेपाली संघ अमेरिका, संजय थापा (गैर आवासीय नेपाली संघ अमेरिका, रामहरि अधिकारी, गैर आवासीय नेपाली संघ अमेरिका, न्युयोर्क च्याप्टर, श्री पराजुली, रिजवुड नेपाली समाज, उर्गेन शेर्पा, युनाईटेड शेर्पा एसोसियसन र डिल्ली भट्ट – कानुनविद रहेका छन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया

काठमाडौँ  -  लकडाउनको   अबधिमा पनि  कर तिर्न   ताकेता  गरेको  सरकारले   ब्यापक बिरोध  पछि  आफ्नो .. ...

काठमाडौँ- सरकारले कोभिड–१९ को विश्वव्यापी सङ्क्रमणका कारणबाट उत्पन्न असहज परिस्थितिमा.. ...

काठमाडौँ -  नेपालमा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण पुष्टि भएपछि मृत्यु हुनेको सङ्ख्या नौ पुगेको छ ।.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...