1

साझा प्रयास नेपालको उदाहरणीय काम

394 पटक पढिएको

काठमान्डौं – साझा प्रयास नेपालको आयोजनामा राजधानीका विभिन्न शैक्षिक संघ संस्थामा विद्यार्थीहरुका लागि निशुल्क शैक्षिक सामाग्री वितरण गरिएको छ । आर्थिक रुपमा विपन्न विद्यार्थीहरुको पठन पाठनमा सहयोग गर्ने योजना अनुसार यसरी निशुल्क शैक्षिक सामाग्री वितरण गरिएको साझा प्रयास नेपालका अध्यक्ष सुवास लामाले जानकारी दिनुभयो ।

महेन्द्र राष्ट्रिय आधारभूत स्कुलका ११०, ज्ञान ज्योती आधारभूत स्कुलका ५२, महिला तथा बालबालिका समाजमा आश्रित २८, होप फाउण्डेशनका १४ र स्र्गेयू मोनास्ट्रिका ५० जना बालबालिकालाई सम्बन्धित स्थानमा नै गएर शैक्षिक सामाग्रीहरु वितरण गरिएको हो । निशुल्क शैक्षिक सामाग्री पाएका विद्यार्थीहरुले महत्वपूर्ण सहयोगका लागि साझा प्रयास नेपाललाई विशेष धन्यवाद दिएका छन् ।

 

विगतमा पनि विभिन्न शैक्षिक संघ संस्थाहरुलाई निशुल्क शैक्षिक सामाग्री वितरण गरेर सहयोग गर्दै आएको साझा प्रयास नेपालले आगामी दिनमा पनि यस्तो कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिने संस्थाका अध्यक्ष सुवास लामाले बताउनुभयो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

भारत - कोभिड-१९ का कारण ठप्प अर्थव्यवस्थालाई चलायमान बनाउन भारत सरकारले आर्थिक गतिविधि खुकुलो.. ...

काठमाडौँ  - नेपाल प्रेस युनियनको २९ औँ वार्षिकोत्सव आज जुम प्रविधिमार्फत सम्पन्न भएको छ। सो.. ...

काठमाडौं- अर्थशास्त्री डा.विश्व पौडेलले सरकारले चालु खर्चको औचित्य पुष्टी गर्न ठूलो आकारको.. ...

राजधानीको चुच्चेपाटी–साँखु सडक खण्ड जीर्ण भएको वर्षौ भइसक्यो । पानी आयो भने पाइला नै सार्न.. ...

लस एन्जलस - क्यालिफोर्नियाको लस एन्जल्समा गर्मी छल्ने वाहनामा साथीहरुसंग पौडी खेल्न जांदा.. ...

पोखरा २५ बैशाख । स्वर्गीय रामजी पौडेल बादल की धर्मपत्नी चन्द्रावति पौडेलले बाचुन्जेल.. ...